GTA V arayüz kasma hissyatı

İşletim sistemi
Windows 8.1

DeletedAccount

Centipat
Merhabalar,
Bende herkes gibi Epic Games'den GTA V aldım ama şöyle bir sorunum var. Oyunun girişteki quıt, settıngs gibi şeyler yazan menüde 20FPS gibi hissediyorum. 30FPS'den aşağı yani. Acaba bu herkeste mi böyle? Yani oyun mu böyle yapılmış?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS'i sabitlemen gerek. Oynarken 100'e falan çıkıyor fakat menüde falan 20'ye düşüyor. Ek olarak quit, settings'te bende de kasıyor. Haritadan bahsediyorsan FPS'i sabitlemen gerek dediğim gibi.

Merhabalar,
Bende herkes gibi Epic Games'den GTA V aldım ama şöyle bir sorunum var. Oyunun girişteki quıt, settıngs gibi şeyler yazan menüde 20FPS gibi hissediyorum. 30FPS'den aşağı yani. Acaba bu herkeste mi böyle? Yani oyun mu böyle yapılmış?
Eğer klavyeye bastığınızda az da olsa bir gecikme varsa görüntü kalitesini düşürmek yardımcı olabilir.

Bu, oyunun klasik sorunlarındandır. En güçlü ekran kartında bile Grand Theft Auto V oynarken ana menüde farenin kasma hissiyatı vermesi normaldir. Özellikle de oyuna başladıktan sonra ana menüye geçiş yaptığınızda bir tuşa 2-3 kez tıklamanız gerekebilir çünkü ana menüde ani FPS düşüşleri yaşanır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı