GTA V arkadaşı aranıyor

0emirhan0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yaklaşık 3 yıl önce GTA 5'i Epic Games'den aldım ama hiç arkadaşım olmadığı için Online'da tek başıma takılıyorum. YouTuber'ların çektiği stunt yarışlarını oynamak istiyorum ama arkadaşım yok. Yaşım 15. eğer eklemek isteyen varsa Discord'um: Emirhann0#1646.

merhaba dostum bende 23 yaşındayım şimdi oynayacak zamanım yok ama zamanında bende tek başıma ilerledim sonra KÖFTE REYİZ diye bi GTA 5 toplulugu vardı oradaki adamlarla birlikte görev yaptım hata para kasmayı (diamond casion heist) ben ögrettim millete felan iyidi 2020 baharında şimdi fazla girmiyorum ayrıca görev felan kasma büyük işsizlik amacı yok teksen CheatEngine eğer hala ban atmıyorsa onu yap ben fullemiş bırakmıstım arada girip araç felan sürüyorum bide yarışa giriyorum

merhaba dostum bende 23 yaşındayım şimdi oynayacak zamanım yok ama zamanında bende tek başıma ilerledim sonra KÖFTE REYİZ diye bi GTA 5 toplulugu vardı oradaki adamlarla birlikte görev yaptım hata para kasmayı (diamond casion heist) ben ögrettim millete felan iyidi 2020 baharında şimdi fazla girmiyorum ayrıca görev felan kasma büyük işsizlik amacı yok teksen CheatEngine eğer hala ban atmıyorsa onu yap ben fullemiş bırakmıstım arada girip araç felan sürüyorum bide yarışa giriyorum
Hmm sen de aynı benim gibiydin yani ya ama çok sıkıcı geliyor tek başıma da ama yapabilecek birşey de yok tekim evet biraz kastım cheatengine den

Yeni konular

Geri
Yukarı