Gta V Online partner aranıyor

Asya Ay

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, Online'a yeni yeni başladım sayılır, tanıdığın kişiler olduğunda eğlenceli fakat tek olduğunda gerçekten zevksiz bir oyun. :LOL: Görev yapacak insan bulamıyorsun. Burada oynayanlar var ise birbirimizi ekleyelim, maksat eğlenmek olsun.
Gta V Online İsmim : Asiamoon

Benim arkadaşlarımda GTA 5 olmadığı için Online gerçekten sıkıcı geliyor. Ancak arkadaşlarla zevkli bir şekilde oynanabilir. GTA 5'im şuan yeni güncelleme yüzünden sorun yaratıyor ancak eğer sorunu çözebilirsem arkadaş olmak isterim.
GTA 5 kullanıcı adım: furkanxdgs4

Benim arkadaşlarımda GTA 5 olmadığı için Online gerçekten sıkıcı geliyor. Ancak arkadaşlarla zevkli bir şekilde oynanabilir. GTA 5'im şuan yeni güncelleme yüzünden sorun yaratıyor ancak eğer sorunu çözebilirsem arkadaş olmak isterim.
GTA 5 kullanıcı adım: furkanxdgs4
Ekleyeceğim. :)
--
Yetkili arkadaşlar konu başlığını değiştirmiş fakat gerçekten alakasız olmuş. (n)
Bu oyunda toplanabilirsek eğlenceli olacağını söylemek istemiştim fakat olayı partner aramaya döndürmüşler, hoş değil. (y)

Ekleyeceğim. :)
--
Yetkili arkadaşlar konu başlığını değiştirmiş fakat gerçekten alakasız olmuş. (n)
Bu oyunda toplanabilirsek eğlenceli olacağını söylemek istemiştim fakat olayı partner aramaya döndürmüşler, hoş değil. (y)
Aslında Technopat'tan gelebildiğince herkes gelseydi güzel olurdu. Mesela Mikail Fidan abim oturumu kuran kişi olurdu ve görevlerde bir şey yapamayanları durmadan banlayıp oturumdan atardı [emoji1] . @er36po abim durmadan basit görevler kurup bilerek yapmayarak o güler yüzüyle bize para dağıtırdı ve 2X Titan X ile en ince ayrıntıdan bizi öldürürdü [emoji1] . Neyse artık ikimiz de eğleniriz bence [emoji3] .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı