GTA V bekleme ekranında kalıyor

GamiX

Hectopat
Yer
İtalya
Daha fazla  
Evet her yerde bu sorunun başlığı varama benim sorunum başka. Birkaç ay önce eski bilgisayarımdan GTA V oynarken oyun bir yerde dondu ve kapatmak zorunda kaldım. Daha sonra oyunu tekrar açtığımda loading screenda kaldım. Bir türlü geçmedi. Yapabileceğim her şeyi yaptım. Gerçekten internet üzerinde bu sorunun çözümü diye geçen ne varsa denedim. Ama başaramadım. Şu anda da yeni çok güçlü bir bilgisayar aldım. Bu bilgisayara büyük bir heyecanla GTA V indirdim sonunda oynayabileceğim diye, fakat aynı sorun bunda da var. Anlamıyorum nasıl eski bilgisayardaki sorunun aynısı yepyeni bir bilgisayara taşınabilir. Belli ki Rockstar Launcher veya Steam ile ilgili bir sorun. Ama nasıl çözeceğimi hala bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

kardeş bendede o sorun oldu oyunu steamdan veya epic games ten gta 5 in yerel oyun dosyalarını doğrula ve oyuna terar gir belki olur bende oldu
☺️☺️

kardeş bendede o sorun oldu oyunu steamdan veya epic games ten gta 5 in yerel oyun dosyalarını doğrula ve oyuna terar gir belki olur bende oldu
☺️☺️
Onları milyon kere denemiştim şimdi düşündüm sorun ne olabilir diye. Sorunun o bilgisayardan bu bilgisayara geçmesinin sebebi cloud save olmak zorunda çünkü iki bilgisayar arası bağlantıyı sağlayan tek şey o dedim. Gittim save dosyalarımı sildim ve cloud savesini sildim. Düzeldi :) .

Geri
Yukarı