GTA V 'Bu Steam Hesabı Başka Bir Social Club Hesabıyla Bağlantılı' Hatası

alihanöcal

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben GTA V yükledim Steam üzerinden daha önce eski bilgisayarıma kaldırıp kaldırmayacağını denemek için yüklemiştim o zaman hangi Social Club hesabımı girdim veya bir hesap girdim mi hatırlamıyorum. Alttaki fotodaki gibi bir hata alıyorum. GTA 5'in CD key'ini Social Club hesaplarımdan birine girdim an bu key kullanılmıştır hatası alıyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Sadece bağlantılı Social Club hesabının E-postasını öğrensem yeter bana.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski Social Club hesabını bulmanız gerekiyor. Sanırım onu unuttunuz ve yeni hesap açtınız. E- postasını bulmak için kullanıcı adı lazım herhalde. Rockstar'a ulaşın.

Ben social club hesabımı maalesef ki bulamadım :(. Bu yüzden GTA V i yeniden alacağım ne yazık ki.
Selamlar. Ben GTA V'i yeniden aldım. Daha doğrusu arkadaşım aldı hediye gönderdi. Lakin oyunu kütüphanemden tamamen silmeme rağmen aynı CD Key ve oynanma sürem geldi. Sorun yine aynı social club hesabımı bulamıyorum. Kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı