Çözüldü Steam hesabı başka Social Club hesabıyla eşleştirilmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sythexz

Decipat
Daha fazla  
1688387213928.png

GTA IV veya RDR2 açarken bu hatayı veriyor ancak GTA V oynayabiliyorum. 2 Gün önce de RDR2 de oynayabiliyordum bugün böyle oldu. Oyunu başlatmadan Rockstar Launcher hesabında RDR2 ve GTA IV'ın yanında PLAY ON Steam yazıyor ancak açamıyorum oyunu. Rockstar'ın sitesinden kütüphanemde sadece GTA V gösteriyor neden böyle? Başka bir hesabım yok.

Düzenleme: Kütüphanemde göstermesine rağmen GTA V'ye de giremiyorum hayret bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rocktar Launcher üzerinden manuel giriş yapmayı denediğinizi varsayıyorum. Başarılı bir şekilde giriş yapabildiğinizi de varsayıyorum. Kütüphanede gözükmüyor mu?

Rocktar Launcher üzerinden manuel giriş yapmayı denediğinizi varsayıyorum. Başarılı bir şekilde giriş yapabildiğinizi de varsayıyorum. Kütüphanede gözükmüyor mu?
Hocam uygulamada GTA 4 , GTA 5 , RDR2'de PLAY ON STEAM yazıyor ancak sitede sadece GTA 5 gözüküyor ve GTA 5'e de giremiyorum. Bazen e*******a@k**8.xyz mailinden giriş yap yazıyor ancak öyle bir mailim yok.

1688394320941.png

Bunun gibi. Ama oyun açtığımda ise
1688394371011.png
1688394351466.png

Böyle oluyor. @Liberteen

Social Club ID'niz için kullandığınız geçmiş email adreslerinizi hatırlıyor musunuz? Sadece 1 email adresiniz olduğundan emin misiniz? Rockstar sunucularında böyle algılanıyorsa doğruluk payı olabilir hocam.

Social Club ID'niz için kullandığınız geçmiş email adreslerinizi hatırlıyor musunuz? Sadece 1 email adresiniz olduğundan emin misiniz? Rockstar sunucularında böyle algılanıyorsa doğruluk payı olabilir hocam.
Hocam Rockstar'a kayıtlı olan sadece tek mailim var zaten 2 gün önce oynayabiliyordum bugün böyle oldu. Ayrıca Steam hesabım falan da çalınmadı yerinde duruyor.

• Go to Documents/Rockstar Games/Social Club/socialclub.txt

• Your user name should be listed somewhere in it. Normally by the end of it. Search for. "Signed in online to profile:"

• Go to http://socialclub.rockstargames.com and log in using that nickname. Password must contain at least one capital letter.

• Find out the e-mail it was linked to.

• Log in Social Club's Launcher using that email and accept the ToS. Join gta.world.

Kaynak. Steam discussions kısmında böyle bir çözüm sunulmuş.

• Go to Documents/Rockstar Games/Social Club/socialclub.txt

• Your user name should be listed somewhere in it. Normally by the end of it. Search for. "Signed in online to profile:"

• Go to http://socialclub.rockstargames.com and log in using that nickname. Password must contain at least one capital letter.

• Find out the e-mail it was linked to.

• Log in Social Club's Launcher using that email and accept the ToS. Join gta.world.

Kaynak. Steam discussions kısmında böyle bir çözüm sunulmuş.
socialclub.txt yok hocam.

Hocam RDR2 oynama sürem 3,5 saat ama bu sorundan dolayı iade talebi verdim sizce olumlu sonuçlanır mı? @Liberteen

@Sythexz Hocam iade için Valve 2 saat politikasını öne sürüyor. 2 saat oynama süresini geçmeyen ve satın alım tarihi üzerinden 14 günü tamamlamamış oyunların iade talebi kabul oluyor.

Bu sorunu çözmek yerine iade düşünmenizi anlıyorum ama ben araştırmaya devam ediyorum, bence çözülebilir. Siz de bakmaya devam edin derim.

@Sythexz Hocam iade için Valve 2 saat politikasını öne sürüyor. 2 saat oynama süresini geçmeyen ve satın alım tarihi üzerinden 14 günü tamamlamamış oyunların iade talebi kabul oluyor.

Bu sorunu çözmek yerine iade düşünmenizi anlıyorum ama ben araştırmaya devam ediyorum, bence çözülebilir. Siz de bakmaya devam edin derim.
Benim tanıdık biri 3 saat oynadığı oyunu iade etmişti umarım benimkini de kabul ederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı