GTA V çalışmayı durdu hatası

Vemonder

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyuna girdiğim siren sesi duyulduğunda oyun çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Sosyal'de araştırdım ekran kartım güncel aslında fakat gene bir sonuç alamıyorum. Bayadır oynuyodum. Fakat artık oynayamıyorum. Social Club sürümünü felanda güncelledim. Bu arada oyun (Orjinal değildir.) Haliyle Türkiye'nin hali de belli oyun alamıyoruz neyse. Yardımcı olcak yazsın korsan oyun diye irteleyecekler yazmasın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu satın almak için paranızın olmamasına anlayış gösteririm fakat korsan kullanmak yanlış bir şeydir. Steam kış indirimlerinin gelmesini bekleyin. Ben de Skyrim Almayı düşünüyorum şuan. Gta kış indiriminde büyük ihtimalle 89 TL olacaktır. İyi forumlar.

Yani bu tür sorunlara çözüm bulamıyoruz. Çünkü oyunu crackleyenler hatalı crackleyebiliyor. Belli başlı çözümler olabilir, ama Sosyal kuralları gereği korsana yardım edemem.

Oyunu satın almak için paranızın olmamasına anlayış gösteririm fakat korsan kullanmak yanlış bir şeydir. Steam kış indirimlerinin gelmesini bekleyin. Ben de Skyrim Almayı düşünüyorum şuan. Gta kış indiriminde büyük ihtimalle 89 TL olacaktır. İyi forumlar.
Haklısın ama 90 lira benim için çok steam ve orjinal oyun sekteröne önem veren biriyim ama yeni bilgisayar topladım ve gta 5 in yarısında kaldım orj aldığımda tekrar başlamak istemiyorum hikayaye ondan lütfen bildiğiniz varsa paylaşırmısınız. steamimde halihazırda bir çok oyun var h1z1 gta 4 episode from liberty city r6s cod black ops 3. fakat gta 5 para biriktiremedim. oyunu bitirecektim sadece. genede teşşekürler ...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı