GTA V can sıkıntısından ortaya çıkan fotoğraflar

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Canım sıkıldığı için öylesine girip fotoğraf çektim ilk defa çekiyorum böyle fotoğraflar, güzelliği tartışılır.
Hız göstergesini kapatmaya çalıştım ama kapanmıyor sanırım.
Lightshot üzerinden çektiğim için kaliteleri bir tık düşmüş olabilir, Steam üzerinden çekince garip bir şekilde kaydedemedim fotoğrafları.
Screemshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

screenshot_4.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Screenshot_5.jpg

Çok güzel olmuş ellerine sağlık.
Çok teşekkür ederim hocam.
Bu görüntüleri hangi ayarlarda yapıyorsunuz? Tüm ayarları fullememe rağmen böyle güzel görüntüler çıkmıyor.
Hocam en yüksekte zaten bu şekilde çıkmıyor ayrı olarak mod kurmanız gerekiyor FiveM oynuyorsanız. FiveM grafik modu yazın çıkıyor ek olarak ben göze hoş gelsin diye contrast değerleriyle oynadım fotoğrafın.
Mod bu, daha değişik grafik modları bulabilirsiniz aratarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA V'te bu arabalar ve yanlış görmüyorsam Forza kadranı nasıl oluyor bir çeşit mod falan mı?

FiveM sunucusunda oynuyorum, sunucu sahipleri istediği kadar mod ekleyebiliyor sunucuya, herkeste gözüküyor ayrı bir mod indirmedim.

Çok teşekkür ederim hocam.

Hocam en yüksekte zaten bu şekilde çıkmıyor ayrı olarak mod kurmanız gerekiyor FiveM oynuyorsanız. FiveM grafik modu yazın çıkıyor ek olarak ben göze hoş gelsin diye contrast değerleriyle oynadım fotoğrafın.
Mod bu, daha değişik grafik modları bulabilirsiniz aratarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FiveM sunucusunda oynuyorum, sunucu sahipleri istediği kadar mod ekleyebiliyor sunucuya, herkeste gözüküyor ayrı bir mod indirmedim.
keşke bunu online kısmına da yapabilsek ama ban yiyoruz işte

Geri
Yukarı