Çözüldü GTA V Cayo Perico Soygunu nasıl iki kişi yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Davet etti ve başlattık ama bana gelmedi görev.

Aynı şirkete girdik ama intel kısmını bile yapamadık.
Dostum geç oldu ama ilk önce şirketin ceo'su ol. Sonra M tuşuna basıp SecuroServ CEO sekmesinden Hire sekmesine gel. Ordan arkadaşlarını davet et. Arkadaşların telefonlarındaki job liste gelen daveti kabul etsinler. Artık aynı şirkettesiniz. Şimdi denizaltına gidip heisti başlat. Eğer oyun arkadaşlarına da havalimanına gitmesi gerektiğini söylüyorsa olmuştur.
Davet etti ve başlattık ama bana gelmedi görev.

Aynı şirkete girdik ama intel kısmını bile yapamadık.
Dostum geç oldu ama ilk önce şirketin ceo'su ol. Sonra M tuşuna basıp SecuroServ CEO sekmesinden Hire sekmesine gel. Ordan arkadaşlarını davet et. Arkadaşların telefonlarındaki job liste gelen daveti kabul etsinler. Artık aynı şirkettesiniz. Şimdi denizaltına gidip heisti başlat. Eğer oyun arkadaşlarına da havalimanına gitmesi gerektiğini söylüyorsa olmuştur.

Çözüm
İlk görevi arkadaşım yaptı sonrakileri birlikte yaptık öyle oldu yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı