GTA 5 Cayo Perico soygunu başında güvenlikler karaktere saldırıyor

leaonur

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX AMD RADEON RX 6700
Ryzen 5 5600
Apacer Panther DDR4 3200mhz 16gb ram
Kingston 1tb ssd
MSI B450M-A PRO MAX
Meslek
Öğrenci
Selam. GTA 5 Cayo Perico Heist'ini yaparken (uçakla) adaya giriş yaptığımda karakterim güvenlikten geçemiyor, güvenliği dövüyor ve herkes bana saldırıyor. Başkalarının videolarını izlediğimde ise güvenlikten sorunsuz bir şekilde geçiyoruz, kimse bize saldırmıyor bizde kimseye görünmeden soygunu yapıyoruz. Peki ya bende neden böyle değil? Gather Intel'deki bütün kaçış noktalarını vs. bulmadım ve preplerin hepsini tamamlamadım.

Selam. GTA 5 Cayo Perico Heist'ini yaparken (uçakla) adaya giriş yaptığımda karakterim güvenlikten geçemiyor, güvenliği dövüyor ve herkes bana saldırıyor. Başkalarının videolarını izlediğimde ise güvenlikten sorunsuz bir şekilde geçiyoruz, kimse bize saldırmıyor bizde kimseye görünmeden soygunu yapıyoruz. Peki ya bende neden böyle değil? Gather Intel'deki bütün kaçış noktalarını vs. bulmadım ve preplerin hepsini tamamlamadım.

Hocam alttaki kanalizasyondan girin daha kolay oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam alttaki kanalizasyondan girin daha kolay oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sadece velumu seçebiliyorum kanalizasyonu seçmem için hangi prepi yapmam gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı