GTA V Çığlıklar

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sizlere bir olayımı anlatacağım. Belki içinizden yaşayanlar olmuştur. Gta 5 te su altında mini denizaltıyla geziyordum. Askeri üssün oradaki kıyılarında. Bir süre balina veya köpek balığı aradım. En son kıyıya doğru gitmiştim haberim yoktu. Kıyıya gittiğimde yosunlarla kaplı bir yer gördüm oraya gitmeye karar verdim ve gittiğim gibi, bir kadın yavaştan bağırmaya başladı, başka biri iki kere do-do dedi, birde erkek vardı oda gook gook gook diye bağırdı. Sonra yavaştan bağıran kadın tekrar bağırdı. Ne olduğunu anlamdan ordan kaçtım. Şu yazıyı yazarken bile tüylerim diken diken oldu. İsterseniz inanmayabilirsiniz ama ses kaydı bile var elimde...:confused::vaybe::tırnak::yokartık:

GTA Serisi Rockstar'ın bu tür işleri yapmayı sevdiği bir seri :) GTA SAN Andreas'ta da ben bu tarz şeylerle karşılaşmıştım korkmaya gerek yok sonuçta onuda oraya ekleyen Rockstar Games. Keşke iyice yanlarına gitseydin :)

Gerçek mi bu merak ettim videosu filan var mı acaba ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anabelle değilmiş ama yine de korkunçlu :D. Bunun gibi çook easter egg var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Acaba sizin yaşadığınız olay bu mu
@Keremstein

Ben en çok bu olayı beğenmiştim. GTA 4' de bir oyuncu bunu yapıyor. Rockstar bunu dikkate alıp GTA 5' de kullanıyor. Oyuncuların yaptıklarını gerçekten iyi takip ediyorlar. :ROFL::ROFL:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı