GTA V Code 115 Hatası

LordOfTime

Hectopat
Daha fazla  
Hocam, denedim. O hatayı almıyorum artık. Ama şimdi de şu hatayı veriyor:
(Steam'den değil de oyunun yüklü oldu dosyalardan açınca bu hatayı alıyorum.)

Ekran Alıntısı.PNG

Virüs, kayıt defterini bozmuş veya sistem dosyalarını silmiş olabilir. Size tavsiyem temiz kurulum yani format atmanız olacaktır. Bundan sonra korsan oyun indirmemeye ve Antivirüs kullanmaya özen gösterin.
Denedim... Ama faydası yok. Ayrıca şu video çözüm oldu ve oyun sorunsuz açıldı. Ama 10-15 saat sonra yine bozuldu oyun. Acaba eksik .dll dosyalarım mı var fark edemediğimiz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Edit: Youtube linkini attığım videonun açıklamasındaki dosyayı oyun klasörüne attım ve oyun yine açıldı lakin ben sebebini bilmek istiyorum, sıkıntı nedir? Parasını verip aldığım güncel bir oyunu açmak için her yüklediğimde ekstra dosya mı kurmam lazım? Kaldı ki oyunun geçen seferki gibi bozulup bozulmayacağını da bilemiyorum.

Son düzenleme:
Virüs, kayıt defterini bozmuş veya sistem dosyalarını silmiş olabilir. Size tavsiyem temiz kurulum yani format atmanız olacaktır. Bundan sonra korsan oyun indirmemeye ve Antivirüs kullanmaya özen gösterin.
Bencede hocam bende dün yeni format attım
Temiz format atsanız bile formattan sonra uygulamaları indirmeden önce sistemi malwarebytes a taratın sonra antivirüs indirin ben kaspersky kullanıyorum ama esette güzeldir
Denedim... Ama faydası yok. Ayrıca şu video çözüm oldu ve oyun sorunsuz açıldı. Ama 10-15 saat sonra yine bozuldu oyun. Acaba eksik .dll dosyalarım mı var fark edemediğimiz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Edit: Youtube linkini attığım videonun açıklamasındaki dosyayı oyun klasörüne attım ve oyun yine açıldı lakin ben sebebini bilmek istiyorum, sıkıntı nedir? Parasını verip aldığım güncel bir oyunu açmak için her yüklediğimde ekstra dosya mı kurmam lazım? Kaldı ki oyunun geçen seferki gibi bozulup bozulmayacağını da bilemiyorum.
Hocam sabah inceleyeceğim videoyu. Şuan telefondayım siz yinede bilgisayarı malwarebytes a taratın formatla gitmeyen virüsleri bulur.

Şu an hem kaspersky hem malwarebytes kullanıyorum. Virüs de office benzeri bir programdan bulaşmıştı, gandicrab'di adı sanırım. Videoyu inceledikten sonra yorumunuzu bekliyorum. Şu an oyun bu dosyalarla sıkıntısız oynanıyor ama ben kesin bir çözüm bekliyorum açıkcası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı