GTA V Code 115 Hatası

LordOfTime

Hectopat
Daha fazla  
Hocam, denedim. O hatayı almıyorum artık. Ama şimdi de şu hatayı veriyor:
(Steam'den değil de oyunun yüklü oldu dosyalardan açınca bu hatayı alıyorum.)

Ekran Alıntısı.PNG

Steam'den açınca da oyun açılmıyor. Burada takılı kalıyor. Başka .dll dosyası m eksik acaba? Yoksa farklı bir sorun mu?
Sistem özellikleri:

Dosya Ekleri

• as.PNG
    as.PNG
    108,5 KB · Görüntüleme: 65
  • 1.PNG
    1.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 46
  • 2.PNG
    2.PNG
    11 KB · Görüntüleme: 57
Hocam steamdan GTA 5 e sağ tıklayın özelliklerden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diyin. Birşeyler indirirse tahminen sorun çözülür yoksa yine gelin
Steam'den açınca da oyun açılmıyor. Burada takılı kalıyor. Başka .dll dosyası m eksik acaba? Yoksa farklı bir sorun mu?
Burda attığınız zorunu ben gta 5 i görev yöneticisinden kapattıgımda yaşıyordum ama retry diyince sıkıntısız bir şekilde açılıyordu zaten o hata kodunda diyorki gta 5 beklenmedik bir şekilde kapandı hata var ise düzetmek için günvenli modda başlatın yada tekrar deneyin. Tekrar denersenizde sonun kalmayacaktır.
Saygılarımla.

Garip hocam siz oyun dosyalarını rockstarın kendisinden mi indirdiniz yoksa direk steamden mi ?
Direk steamden. Geçen sene kurduğum gibi oynuyordum. Sonra bir virüs girdi, format attım. Bu sene açılmıyor oyun. Aynı hatayı COD:MW remastered da verdi. Resmen parasını verdiğim oyunu oynayamıyorum. Saçmalık. Social Club'ı da sildim, yükledim ama çözülmedi.

Virüs, kayıt defterini bozmuş veya sistem dosyalarını silmiş olabilir. Size tavsiyem temiz kurulum yani format atmanız olacaktır. Bundan sonra korsan oyun indirmemeye ve Antivirüs kullanmaya özen gösterin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı