berkayguler

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu Voidu üzerinden aldım. Social club hesabıma aktif ettim oyunu yüklemek için bir launcher geldi şu anda 20GB bir bölüm indi ama kaç gündür uğraşıyorum hiçbir şey yapmadan bekliyorum ve hata aliyorum. Bir çözümü yok mu? Lütfen yardım edin. SS eklenecek.

asdasd.png Resim eklenmiştir.

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Bunun çevirisini yapabililicek birisi varmı?

Koskoca technopat.net ahalisinden, bir cevap yokmu bu konu hakkında arkadaşlar? Hüsrana uğradım.

Port açmamı istiyorlar herhalde, port nasıl açılır? Daha önce hiç yapmadığım bir uygulama. Yanlış yaparsam internet gider diye korkuyorum. Bana biri bu konu hakkında bilgi verebilirmi? Modemim: TP-LINK TD-W8961N

Dosya Ekleri

• rc8.png
    rc8.png
    20 KB · Görüntüleme: 1.415
Arkadaşlar ilk önce UltraSurf programını indirip açıyorsunuz. LİNK UltraSurf İndir - Engelli Sitelere Giriş, Çevrimiçi Güvenlik ve Gizlilik Programı. Ekranın sağ alt köşesinde bir kilit işareti çıkıyor. O işaret çıkınca GTA 5' i açıyorsunuz ve güncellemenin inmesini bekliyorsunuz bu kadar. Sizlere tavsiyem sakın daha hızlı indirmek için UltraSurf' un ayarlarıyla oynamayın ve UltraSurf programını sakın aşağı indirmeyin yani görev çubuğuna. Ekranın ufak bir köşesinde öyle açık dursun fazla yer kaplamıyor zaten. Ve ayrıca GTA 5' i de indirmeyin o da ekranın ufak bir köşesinde açık dursun yani iki programda ekranın bir köşesinde açık kalsın. Ayrıca GTA 5' in güncellemesini indirirken sakın internete girmeyin ve bilgisayarda oyun oynamayın yani bilgisayarda hiç bir şey yapmayın bırakın bilgisayar öyle kalsın güncelleme bitene kadar bilgisayarı ellemeyin. Bu söylediğim şeylere dikkat ederseniz hiç takılmadan durmadan "Server lost" hatasını ve "Code 217" "Code 216" "Code 201" vb. hatalarından hiçbirisini almadan hızlı bir şekilde indirirsiniz.
alıntıdır.

bende bu sorun güncellerken oluyor. sizn dediğiniz her gibi yaptım olmadı başka bir çözüm varmı

bende su an code 203 hatası veriyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı