GTA V Durmaplay adlı siteden alınır mı?

Kupon ne zaman geliyor hocam. Şuan GTA V Epic’te 160₺.
Bazı indirim zamanlarında geliyor. Eğer aceleniz yoksa dediğim gibi hem çok ucuza almış olursunuz hem de kendi hesabınızda oynarsınız.

Hocam ne bileyim sanki hesabı tamamen kendime geçiremem gibi düşünüyorum nasıl yapılır ne yapılır bilmiyorum.

Hesap alsam geri çalınma ihtimali var mı ?

Tamamdır hocam.

Yukarıda yazdıklarıma bir göz atar mısın ?

Tamamdır hocam. Çok teşekkürler.

Tamamdır hocam sağolun.
Steam/Epic hesabı alınırken dikkat edilmesi gerekenler şeklinde bir konu açabilirsiniz. Forumda da bulabilirsiniz hesap.

Hâlâ GTA V alanların olduğunu görmek çok ilginç geliyor ne yalan söyleyeyim. Bu oyun beleşti ya beleş. Neden almadınız? "Herkesin GTA V'i vardır" yazılı olmayan bir kural :)

Hesap alırsan çalınma ihtimali tabiki var tanımadığın birisinden alırsan ilgilenirsen en hesabımı satıyorum epic games Fortnite Account hesap Epic Games Hesap | 180 Oyun ve Fortnite 30 Sk İndirim yapabilirim ulaşırsan
Sana nasıl güveneceğim ?
Steam/Epic hesabı alınırken dikkat edilmesi gerekenler şeklinde bir konu açabilirsiniz. Forumda da bulabilirsiniz hesap.

Hâlâ GTA V alanların olduğunu görmek çok ilginç geliyor ne yalan söyleyeyim. Bu oyun beleşti ya beleş. Neden almadınız? "Herkesin GTA V'i vardır" yazılı olmayan bir kural :)
Bir bilgisayara ve internete herkes sahip olamıyor :)

Sana nasıl güveneceğim ?
Hesabı veriyorum kontrol ediyorsun ardından içinde dediklerim varsa parayı yolluyorsun e-posta zaten epic gamese özel açtım çift doğrulama vs her şeyi yaparsın sıkıntı olmaz yani discord steam telefon vs. veya direk oyunfor üzerinden alırsan onlar çalınması durumunda hem beni mahkemeye verme hakkı sunuyor hem de hesabıma parayı geçirtmiyor.

Dostum bu siteye tamamen güvenebilirsin. Bir sürü alışverişim olmuştu. Bana kalırsa hesap almak mantıksız 3 hesabım var hepsi de bana ait içlerinde gezinirken sinir oluyorum resmen. Tabii karar size kalmış. Ben tek hesap olsun full hesap olsun mantığındayım.

Hesabı veriyorum kontrol ediyorsun ardından içinde dediklerim varsa parayı yolluyorsun e-posta zaten epic gamese özel açtım çift doğrulama vs her şeyi yaparsın sıkıntı olmaz yani discord steam telefon vs. veya direk oyunfor üzerinden alırsan onlar çalınması durumunda hem beni mahkemeye verme hakkı sunuyor hem de hesabıma parayı geçirtmiyor.
Sen discord bırak, kafama yatarsa ulaşırım sana.
Dostum bu siteye tamamen güvenilirsin. Bir sürü alışverişim olmuştu. Bana kalırsa hesap almak mantıksız 3 hesabım var hepsi de bana ait içlerinde gezinirken sinir oluyorum resmen. Tabii karar size kalmış. Ben tek hesap olsun full hesap olsun mantığındayım.
Yani beni destekliyor musun ? Başkasının hesabını alma kendin parasıyla kendi hesabına al diyorsun değil mi ?

Yani beni destekliyor musun? Başkasının hesabını alma kendin parasıyla kendi hesabına al diyorsun değil mi?
Oyunu bir kere oynayıp bir kenara atacaksan başka hesap alabilirsin. Ama benim mantığım ile kendi hesabına alman en iyisidir. Tüm bilgiler sana ait olur faturalar sen de olur ve her durumda erişim sağlayabilirsin.

Dostum bu siteye tamamen güvenebilirsin. Bir sürü alışverişim olmuştu. Bana kalırsa hesap almak mantıksız 3 hesabım var hepsi de bana ait içlerinde gezinirken sinir oluyorum resmen. Tabii karar size kalmış. Ben tek hesap olsun Full hesap olsun mantığındayım.

Noobeller seni bir yerden gözüm ısırıyor ama.

Geri
Yukarı