GTA V Epic Games boyutu

Venamis

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'de GTA 5'i bulunan arkadaşlarım, rica etsem kaç GB olduğunu söyleyebilir misiniz? Oyunu kurarken 95 GB yazıyor, oyunu kaldır seçeneğinde 90.09 GB yazıyor.
120GB'lik bir SSD aldım, durumum çok olmadığı için. Keşke HDD alsaydım ama iş işten geçti, GTA 5 indirebilmek için Windows 8.1 kurdum.

Epic Games'de GTA 5'i bulunan arkadaşlarım, rica etsem kaç GB olduğunu söyleyebilir misiniz? Oyunu kurarken 95 GB yazıyor, oyunu kaldır seçeneğinde 90.09 GB yazıyor.
120GB'lik bir SSD aldım, durumum çok olmadığı için. Keşke HDD alsaydım ama iş işten geçti, GTA 5 indirebilmek için Windows 8.1 kurdum.

90.1 GB yer kaplıyor.

O SSD alır mı ki onu?

HDD almanız bence büyük ölçüde yavaşlatırdı. Boyutunu bilmiyorum ama yeteceğini zannetmem. Zira illa program indireceksiniz falan.

Peki Epic Games'de95 GB yamasının sebebi nedir?
Neyse arkadaşlar, gerekli bilgileri bir arkadaşımdan öğrendim konu kapanabilir teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı