Çözüldü GTA V exited unexpectedly 0xc0000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ugren17

Centipat
Merhabalar,

Bu sorunu çözmeme yardım eder misiniz? Sistemim;

• Intel Coffee Lake Core i7-9750H.
  • 6 GB GDDR6 NVIDIA GTX1660 Ti 192-BIT.
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2666MHz.
  • 256 GB Intel 760P M.2 SSD.
  • Win10 V1903.

Oyunu satın alalı 1 hafta olacak ve ben hala doğru düzgün oynayamadım. Crash geliyorum demiyor görevin ortasında tak diye oyun kapanıyor ve GTA V exited unexpectedly hatası alıyorum. Olay görüntüleyicisinde 0xc0000005 hatası gözüküyor. Çözüm bulamadım çaresizim. Lütfen yardım eder misiniz bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
436.02'ye DDU ile temiz kurulum yapıp dönmenizi öneririm. Maalesef ki ara sıra bu tarz sıkıntılar yaşanabiliyor.
Aynı hata bende de oluyor 436.02 dönüp, videodaki paketi yükleyip deneyeceğim. Komik tarafı oyunu %40 story modunu crackli versiyonda bitirdim ve oyun hiç hata vermedi.
Yine çöktü oyun.

[2019-10-11 19:47:15.539] [ ERROR ] [ 5656] [crashdetection] Exit code 0xc0000005 indicates a fatal Game exit (reason: STATUS_ACCESS_VIOLATION)
Pek çok kişide var bu hata hala kesin bir çözüm yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Launcher yerine playgtav.exe ile şimdilik çökme olmadı.

Dostum bilgisayarına virüs taraması yapar mısın? Ondan kaynaklı olabiliyor. Torrent kullanmanı tavsiye etmem ayrıca bu soruna neden olabiliyor.

Rockstar bu duruma çözüm aramıyor ki millet ne yapsın. Herkes 0xc0000005 hata koduyla crash sorunları yaşıyor. Ben şu an Nvidia'nın 436.02 ekran kartı güncellemesini kullanıyorum hiç bir sorun yok çok şükür.

Bende 441.08 Sürümü Yüklü. Şuan en güncel sürüm. Kartım 1660Ti.
Bende bir türlü çözemedim. Nerede kapanacağı hiç belli olmuyor. Dün hikaye modunda da kapandı. Sanki Grafik ayarlarından kaynaklanan bir uyumsuzluk var gibi yada Rockstar Launcer yüzünden
Şöyle bir video buldum. Belki iş görebilir:
GTA V CRASH FIX 2019

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı