Çözüldü GTA V exited unexpectedly 0xc0000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ugren17

Centipat
Merhabalar,

Bu sorunu çözmeme yardım eder misiniz? Sistemim;

• Intel Coffee Lake Core i7-9750H.
  • 6 GB GDDR6 NVIDIA GTX1660 Ti 192-BIT.
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2666MHz.
  • 256 GB Intel 760P M.2 SSD.
  • Win10 V1903.

Oyunu satın alalı 1 hafta olacak ve ben hala doğru düzgün oynayamadım. Crash geliyorum demiyor görevin ortasında tak diye oyun kapanıyor ve GTA V exited unexpectedly hatası alıyorum. Olay görüntüleyicisinde 0xc0000005 hatası gözüküyor. Çözüm bulamadım çaresizim. Lütfen yardım eder misiniz bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
436.02'ye DDU ile temiz kurulum yapıp dönmenizi öneririm. Maalesef ki ara sıra bu tarz sıkıntılar yaşanabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
436.02'ye DDU ile temiz kurulum yapıp dönmenizi öneririm. Maalesef ki ara sıra bu tarz sıkıntılar yaşanabiliyor.

Çözüm
431.86 sürümünü bende denedim Rockstar destekteki adam denememi istemişti o da olmadı. Kesin olucak dedi olmadı. 436.02 denicem şimdi o da olmazsa tekrar Rockstar desteğe bağlanıp en yetkili kişiyi isteyeceğim sonra ağzımı açıp gözlerimi yumucam sanırım.
EDIT: @Tzesh Dostum Allah senden razı olsun DDU ile temiz kurulum yapıp 436.02'ye döndüm sorun çözüldü şu an sorunsuz oynuyorum çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Aynı sorunu bende yaşıyordum, yabancı bir forumda Nvidia sürücüsünden kaynaklandığını 430.86 numaralı eski sürücünün sorunu çözüldüğünü okudum. DDU ile Nvidia sürücülerini temizleyip 430.86 kodlu sürücüyü yükledim sorunum çözüldü, denemenizi tavsiye ederim.

Bugün uzun bir süre oynamayı düşünüyorum. Dünde yaklaşık bir 3 saat oynadım hiç crash yemedim. Tekrar olursa bu sefer 430.86 deneyeceğim.
Edit: Arkadaşlar günün büyük kısmını GTA V oynayarak geçirdim ve gerçekten crash yememek çok güzel bi his yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
Bu arada çözümüm 436.02

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı