GTA V FPS Drop Sorunu

CihanCan

Centipat
Merhaba arkadaşlar ben GTA 5 aldım ve araba hızlı sürerken takılmalar oluyordu internette biraz araştırdım RAM'dan kaynaklanıyormuş ben de 4 GB daha takviye yaptım yani toplam 8 GB oldu artık drop yer miyim YouTube'de falan baktım aynı ekran kartı ile 8 GB RAM yemiyordu ona göre oyunu tekrar yükleyeceğim.

İşlemci: i3 3220 3.30 GHz
RAM: 4'tü 8 yaptım.
Ekran kartı: GT 420 2 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben GTA 5 aldım ve araba hızlı sürerken takılmalar oluyordu internette biraz araştırdım RAM'dan kaynaklanıyormuş ben de 4 GB daha takviye yaptım yani toplam 8 GB oldu artık drop yer miyim YouTube'de falan baktım aynı ekran kartı ile 8 GB RAM yemiyordu ona göre oyunu tekrar yükleyeceğim.

İşlemci: i3 3220 3.30 GHz
RAM: 4'tü 8 yaptım.
Ekran kartı: GT 420 2 GB
Özelliklerin düşük maalesef.Tüm ayarlarını düşür,V-sync kapat,oyunu pencere modunda oyna.
Droplar azalacaktır.

Ekran kartın ve işlemcin yeterli değil droplar devam edecektir.
ama sistem gereksinimlerine baktıgımda orta düzeyde oynata bilmesi lazım + ben ilk başlarda gta 5 cracklı orta ayarlarda kasmadan oynuyordum ama steamdan alınca böyle bir drop sorunu oldu zaten ben 35 40 fps arası alıyorum ama şehir içinde falan araçla hız yapınca böyle oluyor bunun sebebinide çok araştırdım ramdan kaynaklandıgını söylediler bana bende 4gb ram aldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı