GTA V FPS nasıl artar?

Var tabii ki söyleyeceğim yöntemler ile GT 220 ile bile 35 FPS alıyorsunuz.
Öncelikle çalıştıra girip documents yazın. Açılan ekranda Rockstar Games, GTA V klasörlerine girin. Daha sonra settings.xml dosyasını not defteri ile açın. Shadow Quality seçeneğini 0 yaptıktan sonra kapatın ve kaydedin.

1640801370352.png

Daha sonra oyuna girin. Grafik ayarlarından her şeyi düşürün. Gölge ayarı undefined olarak gözükecek. Ona ellemeyin. Diğer her şeyi en düşük olarak ayarlayın. Daha sonra Graphics'in altındaki Advanced Graphics bölümüne gelin. Her şeyi göründüğü gibi ayarlayın. Hepsi off, bir tek en aşağıdaki 0.5 olsun.

1640801487911.png

Oyun çözünürlüğünü de düşürmeyi unutmayın.

Bende 2x4 1333mhz ram
r7 240 ekran kartı
i5 3350p sistem var. Bilgisayarım sizinkinden daha kötüyken rahat oynayabiliyordum. Her şey en düşükte, bir tane ayar vardı ismini hatırlamıyorum ''sharp'' olması gerekiyor. 800x600de kasacağını zannetmiyorum.

Oyuna girmeden önce arkada çalışan programlara bakın ve güç seçeneklerinden yüksek performans seçeneğini seçin.

Frame scaling gibi bir şey vardı onu 1in altına düşürürseniz oyun minecraft gibi olabilir ama fpsiniz artar.

Progamlar işe yaramazlar. Sıcaklıkları MSİ Afterburner ile kontrol edin.

Ve oyun ayarlarını düşürmeyi deneyin.

Çektimde arkadaşlar bir video atmış bir de onları denim.

Videoda anlatılanları detaylı bir şekilde ekran görüntüleri ile gösterdim. Sizin için daha kolay olur.

Progamlar işe yaramazlar. Sıcaklıkları MSI Afterburner ile kontrol edin.

Ve oyun ayarlarını düşürmeyi deneyin.

Hocam benim tahminim 20-30 FPS bence.

Geri
Yukarı