Çözüldü GTA V "Game executable path not found. Please reinstall the game." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen Erbay

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Bu hatanın çözümü cidden yeniden yüklemek mi? Yapmayın bunu bana ya!

gta 5 hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows'u sildim derken trolledim :D Patch attığı yerde boş alan olmadığından bu hatayı veriyormuş. Yer açtıktan sonra güncelledi ve düzeldi. Bu hatayı vermesinin sebebi patchleri kontrol eden dosyanın silinmiş olması olabilir.
D:\Rockstar Games\Grand Theft Auto V
Kullanmıyorum. Bilgisayarı güncelledikten sonra bu hatayı verdi. Şu an açamıyorum. Ama güncellemeden önce açıyordum.

Ayrıca "GTAVLauncher.exe"yi açınca
hata2.png
bu hatayı alıyorum.

Edit: Sorunu çözdüm. Yerel disk C'de yer kalmadığından bu hatayı veriyormuş. Windowsu sildim düzeldi.

Son düzenleme:
Windows'u sildim derken trolledim :D Patch attığı yerde boş alan olmadığından bu hatayı veriyormuş. Yer açtıktan sonra güncelledi ve düzeldi. Bu hatayı vermesinin sebebi patchleri kontrol eden dosyanın silinmiş olması olabilir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı