GTA V Garaj Satın Alma ve Online

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Bu konuda 8. sayfa 8. yorum da 21 Ocak 2015 tarihinde GTA V'i aldım. Üniversite'de internet sıkıntısı vardı yüklemedim. Yaz geldi sunucular o kadar kötüydü ki indirme kendi kendine 20 - 30 dk arası duruyor. Siz manuel olarak retry tuşuna basmanız gerekiyordu yani bu da ben bilgisayar başındayken yüklenmesi demekti. Öyle böyle az geçti uz geçti dere tepe düz geçti derken. 40 GB den sonra kopma sorunu daha az oldu...

Tabi her günde onunla uğraşmıyordum.

Ve beklenen oldu bugün yükleme bitti. Şansa bak ki yaz da bitti... :) Her neyse...

Şu an aklımda 4 soru var:

1. Araba makyaj olarak hasar alsın ama yavaşlamasın istiyorum bu ayarı nereden yaparım.

2. GTA Online giriyorum fakat sunucuda 3 - 5 kişiyiz. Ne anladım bu işten... Kendimiz manuel bir dolu sunucuyu seçebiliyor muyuz? Seçiyorsak nereden? Veya dolu sunucuya nasıl ulaşırım? Çete olayına nasıl katılırım?

Youtube üzerinden izliyom adamlar 1000 kişi çete var oyuna giriyorlar arabalar çarpışıyor, orduyu basıyorlar. Girdim oyuna 3 kişi var. O an iptal oldum. :eek:

3. Bu linkten GTA V türkçe yamayı indirdim fakat kurarken son sürüme güncelleyin dedi bana. Oyunu zaten yeni yükledim en son hali olması gerekmiyor mu? Varsa manuel güncelleme nereden yapılır?
Link doğru adres değilse belirtirseniz sevinirim.

4. GTA V'te ön süpariş ile aldığım için 1.000.000$ param var. 65.000$'a garaj aldım en son. Bu iş nasıl oluyor o sunucuda o garaj sadece benim mi oluyor? Eğer öyle ise çok geçmeden başka sunucuya geçme ihtimalim var mı? Gerçi dolu sunucuda kimse bir şey alamaz. Aynı mekan alınabiliyorsa kendi mekanına giremeden ölürsün diye düşünüyorum. Bu işlerden uzun uzun bahsederseniz sevinirim.

Amacım uzun vadeli dolu bir sunucu, Mekan alayım geliri olsun, garaj alayım arabam dursun. Bu kadar. :)

Tüm bunların yanında arabanın içine kimse girmesin diye nasıl kitleniyor?

GTA V profesyonel oyuncularına duyurulur. :)

Son düzenleme:
1- Arabalar ilk distan aliyor zarari. Eger cok zorlamazsaniz, sorun cikmaz.

2- Sunucular rasgele geliyor. Sansiniza ne cikarsa :)

3- Bir fikrim yok.

4- Her Season'da (Server diyebiliriz) kendi maliniz kendinize ait oluyor. Yani, atiyorum 6. Season'da iken araba aldiniz. Bu araba siparisiniz sunucuda depolaniyor. "Artik TpszTelevizyon kullanicisinin Zentorno'su var. Bu arabayi hep evinin garajinda bulacak." gibi...

Arabanin icine girmelerini engellemek icin, M tusuna basin. Orada bir menu gelecek. Simdi unuttum ne yazdigini ama mutlaka bulursunuz.

Iyi eglenceler :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı