GTA V görüntü ve geç yüklenme problemi

kemalicecek

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, dün bi heyecan GTA V'i aldım, indirdim açtım falan, derken bi problemle karşılaştım, görüntü ayarlarıyla uğraştım olmadı çözünürlük yükselttim, düşürdüm, dikey senkronizasyonu açtım kapadım aklıma ne gelirse yaptım ama sonuç yok. Anlatamayacağım ekran görüntüsü aldım. Resimde görüldüğü gibi yollar yüklenmiyor geç yükleniyor. Ayrıca araba kaçırma görevinin başında da, arkadaşın arkasından gidiyorum gidip bi arabaya oturuyorum, 1-2 dk sonra arkadaş benimle gel falan diyor, bi araba seç diyaloglarını yapıyor, 2dk falan geç geliyor yani. Oyun oynanmaz halde anlayacağınız. Oyun da, driver da güncel.
Sistem: Evga GTX970 SSC - 6700k - HyperX Fury 2666MHz 8x1GB - WD Caviar Blue 1TB 7200RPM - Kingston HyperX Savage 120GB
Düzenleme: Bu göreve kadar bir sıkıntı yoktu sanırım. Birde yükleme ekranı çok uzun sürüyor bu görevde (4-5dk belki)
2015-12-03_00001.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağı araştırdım da çok kişide var, çözüm bilen yok.

Hala çözüm bekleniyor...

Arkadaşlar, en azından bende ki sorunu çözdüm. Sorun tek çekirdek turbo frekansının 800mhz'te sabitlenmesinden kaynaklanmış. Sanırım Msi Anakart'larla ilgili bir problem bu. Bios' ta OC ayarlarının altından "CPU Features" sekmesinden "Intel Adaptive Thermal Monitor"ü kapatınca düzeldi, hatta otomatik OC'de yqptım 4500e sabitlendi, rahat rahat oynuyorum şuan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı