GTA V Grafik ayarları değişmiyor

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Steam indiriminden GTA V aldim ve bu gun indirdim, oyuna girdim. Ayarlar olabilecek en dusuk ayarlara alinmis halde açıldı. Yukselttim, restart atmam gerektigini soyledi ben de kapadim actim oyunu ama ayarlar degismedi. 2 kere daha denedim ayni sekilde en dusuk ayarda acti. Bunu Grid2 oyununda da yapiyor. Sebebi ne olabilir? Nasil duzeltebilirim? Sistemim imzamda yazan sistem. Tesekkur ederim. Oyun tahmin edeceginiz uzere orjinal bu arada.

@Recep Baltaş @Silinen üye @BERWAR

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada değiştirdiğiniz ayarlar ekran kartı belleğiyle alakası varsa öyle olması normal. Zaten siz yaptığınızda kırmızı oluyor 2 GB olan ekran kartınızdan 3 GB veri geçiremiyorsunuz. Böyle olması normal.

Orada değiştirdiğiniz ayarlar ekran kartı belleğiyle alakası varsa öyle olması normal. Zaten siz yaptığınızda kırmızı oluyor 2 GB olan ekran kartınızdan 3 GB veri geçiremiyorsunuz. Böyle olması normal.
Hayır bende de oluyor, çözünürlük düşmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır bende de oluyor çözünürlük düşmüyor
Çözünürlük ayarlarını söylemiyorum. Örneğin popülerlik ayarı detaylandırma ayarları vardı. 1000 küsür MB yavaş yavaş arttırdıkça yükseliyor. Ekran kartı 2 GB ise 2 GB geçince kırmızı oluyor o alan ayardan çıkınca eski haline dönüyordu.

Ekran kartim 4GB Rx 470. Bir daha denedim ve bu sefer oldu ama simdi de VSync kapali olmasina ragmen 30Fps sabitliyor. DVI kablosu kullaniyorum ama 1080pye alamiyorum cozunurlugu. Owerwatch'i 4k da oynuyorum bu arada.. Onlari da halledicem insallah. Yorumunuz icin tesekkur ederim.

Bende de aynı sorun var ekran kartım GTX 1060 6 gb sınırı aşma gibi bir durumum yok ama grafikleri arttırıp oyunu resleyince tekrardan bana gama ayarı yaptırıyor 800x600'e ve bütün ayarları normale çekiyor. Çözebildiysen yardımcı olaabilir misin?

Bende de aynı sorun var ekran kartım GTX 1060 6 gb sınırı aşma gibi bir durumum yok ama grafikleri arttırıp oyunu resleyince tekrardan bana gama ayarı yaptırıyor 800x600'e ve bütün ayarları normale çekiyor. Çözebildiysen yardımcı olaabilir misin?
Benimde 1060 6GB ve aynı sorun bende de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı