GTA V grafik modları gerçek midir?

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun gibi internette tonlarcası var. Bunlar doğru mu?
En çok da buna inanasım geldi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Natural vision Evolved, quant, l. A roads, San Andreas Forest. Bunlardı galiba ben bir daha bakayım ama.

+GTA 5 Remastered.
Lag and world not loading.

İstersen birkaç tane reshade preseti atabilirim.

Hocam ben direk üstteki arkadaşınki gibi ama fazla FPS düşürmeyen bir grafik modu istiyorum hangisi iyidir?

Hocam ben direk üstteki arkadaşınki gibi ama fazla FPS düşürmeyen bir grafik modu istiyorum hangisi iyidir?

Ben hepsini kullanıyorum dediğim gibi reshadei açmazsan 50 FPS'de rahat oynarsın açarsan 30+ FPS alırsın bazı reshade presetlerinde 45 üstü alırsın kendin denemen lazım.

Bu videoda ki kaliteye ulaşmak için iyi bir sisteme ihtiyacın var bunların Low, medium, high ve Ultra preset diye ayrılıyor senin kurabileceğin Low ve rahat oynayabilir misin bilmiyorum. Kurmadan önce YouTube'da performans videosu var mı diye bakmak lazım. Var ise burada paylaşırım.
Bir de paralı modlar bunlar internette en son sürüm temiz bir şekilde var mı bilmiyorum, eski sürümleri mevcut ama çalışır mı bilemem. YouTube'da ara sıra ücretsiz olarak paylaşanlar oluyor.

Bütün ilgilenen hocalarıma söylüyorum: Bu FPS artışı yaptığını söylediği için sizinle paylaştım bende de böyle FPS artışı olur mu?

Real lightning modununda kullanabillirsin bayağı güzel bir mod.

Bu videoda ki kaliteye ulaşmak için iyi bir sisteme ihtiyacın var bunların Low, medium, high ve Ultra preset diye ayrılıyor senin kurabileceğin Low ve rahat oynayabilir misin bilmiyorum. Kurmadan önce YouTube'da performans videosu var mı diye bakmak lazım. Var ise burada paylaşırım.
Bir de paralı modlar bunlar internette en son sürüm temiz bir şekilde var mı bilmiyorum, eski sürümleri mevcut ama çalışır mı bilemem. YouTube'da ara sıra ücretsiz olarak paylaşanlar oluyor.

Ben 1050 ve i5 8300h ile high presetde oynuyorum tabii herkesin bilgisayarı aynı değil.

Bütün ilgilenen hocalarıma söylüyorum: Bu FPS artışı yaptığını söylediği için sizinle paylaştım bende de böyle FPS artışı olur mu?

Video da öyle +60FPS diye bakma fazla bir etkisi olmayabilir yine de artış sağlar ama fazla değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı