GTA V GTX 1650 kullanımı düşük

İşletim sistemi
Windows 10

tolgaahan

Centipat
Daha fazla  
Oyunum orijinal, sistemim uyumlu sistem olmasına rağmen ve aynı bilgisayarın arkadaşımda olmasına rağmen onda bir sorun yok. Bende bu sorun var. Bir çözümü var mı? Format attım.
Sistemim;
NVIDIA GeForce GTX 1650 X Gaming 4G.
i3 8100 3.6GHz.
8 GB 2400MHz RAM.
240 GB SSD.
1TB HDD.

Grand Theft Auto V Screenshot 2020.05.27 - 07.53.39.21.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'te en fazla DX11'e kadar destekliyor siz nasıl DX12 yaptınız.

Yani ekran kartımın DX'i 12 oyunun tabii ki 11. 10 yaptım olmadı o işe yaramadı yanlış belirttim özür dilerim.
CPU'nuz %100 iken ekran kartınız %54, bu işlemci darboğazı. Kısacası attığınız ekran görüntüsünde belli oluyor bu.

Biliyorum darboğaz var, attığım fotoğrafta da olduğunu biliyorum bunun çözümünü sordum zaten ekran kartım ve işlemcim normalde birbirlerini desteklemeleri gerekirken bu sorunu yaşıyorum çözüm varsa yazsanız darboğaz olduğunu biliyorum.
Arkadaşlar yaşamamam gereken bir sorunu size açtım konu olarak darboğaz olduğunu bnde biliyorum fakat olmayacak bir şey olduğu için çözümünü bilen birisi irtibarata geçerse çok sevinirim.

Yani ekran kartımın DX'i 12 oyunun tabii ki 11. 10 yaptım olmadı o işe yaramadı yanlış belirttim özür dilerim.

Biliyorum darboğaz var, attığım fotoğrafta da olduğunu biliyorum bunun çözümünü sordum zaten ekran kartım ve işlemcim normalde birbirlerini desteklemeleri gerekirken bu sorunu yaşıyorum çözüm varsa yazsanız darboğaz olduğunu biliyorum.
Arkadaşlar yaşamamam gereken bir sorunu size açtım konu olarak darboğaz olduğunu bnde biliyorum fakat olmayacak bir şey olduğu için çözümünü bilen birisi irtibarata geçerse çok sevinirim.

Çözünürlüğü 1920x1080 yap

Geri
Yukarı