GTA V Hacker Yüzünden Ban Yemek

asum812

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben GTA 5'i daha yeni, bu yaz indirimlerinde aldım. Bu yüzden de şu an birazcık tırsıyorum ban yemekten. :D

Dün gece online oynarken hileli bir adam herkesi öldürmeye başladı. Spawn olup 2 dk. geçmeden ölüyordum. Daha sonra bir ara durdu ve bana para spawn etmeye başladı. Attığı para 300K bir şeydi ama ekranımda bir uyarı sürekli çıkıp çıkıp durdu.

Oyunu daha yeni ancak edinmiş ve parası için üzülen biri olarak merak ediyorum. Adam bana para spawnladığı için ben ban yer miyim?

En son zaten oyunu kapattım ama içime bir kurt düştü. Rockstar'ın bu konularda katı olduğunu ve bu yüzden ban yiyen bir kaç kişiyi duymuştum. Bana bilgi verebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben GTA 5'i daha yeni, bu yaz indirimlerinde aldım. Bu yüzden de şu an birazcık tırsıyorum ban yemekten. :D

Dün gece online oynarken hileli bir adam herkesi öldürmeye başladı. Spawn olup 2 dk. geçmeden ölüyordum. Daha sonra bir ara durdu ve bana para spawn etmeye başladı. Attığı para 300K bir şeydi ama ekranımda bir uyarı sürekli çıkıp çıkıp durdu.

Oyunu daha yeni ancak edinmiş ve parası için üzülen biri olarak merak ediyorum. Adam bana para spawnladığı için ben ban yer miyim?

En son zaten oyunu kapattım ama içime bir kurt düştü. Rockstar'ın bu konularda katı olduğunu ve bu yüzden ban yiyen bir kaç kişiyi duymuştum. Bana bilgi verebilecek olan var mı?
Oyunu mümkünse tekrar aç. Eğer yemediysen daha yemezsin. Bu arada kullanıcı adını ver seni ekleyeyim

Yok ceza yemezsin. Hileyi kullanan bile yemez tabi eğer biri ss almamışsa. İyi hoş para atıyorlar hatta ben toplaya toplaya 50M topladım ama hilelerin ceza alması lazım mesela adam sana para atarken videosunu çekip bildirirsen anında cezayı yer.

Bana para atan hileciler sayesinde oyunda 80M'ye yakın para topladım bugüne kadar. Başkası sana para attığı için ban yemezsin, hatta kendin hile kullansan bile biri seni şikayet etmediği sürece yine ban yemezsin.

Ban yemezsin hatta hiçbir şey olmaz. En kötü ihtimalle para silinir ama o da silinmez. :)

Tespit edilirseniz oyun içi paranızı 350 bin dolara düşürüyorlar.

Size çıkan uyarı daha fazla para alamamanızdan dolayı, Rockstar hileciler başkalarına para vermesin diye bu tarz bir önlem geliştirdi.

Önlemden sonra bir şekilde hileciden 80 bin dolar edindiyseniz bir saat boyunca aynı yöntemle para elde edemiyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı