GTA V HDD'den SSD'ye taşıma

Ben bilgisayara birkaç gün önce format attım 300 GB'lık oyun dosyasını Windows old klasöründen taşıdım sıkıntı yaşamadım. Epic Games ve Steam oyunuydu hepsi. Sende yaşamazsın. Steam ya da Epic fark etmez oyunu indir de sonra programı kökten kapat oyun dosyalarını yeni yere at Steam ya da Epic Games'i çalıştır doğrulama yapıp hemen bitirecek.

Epic games için şunu yapabilirsin. Oyun klasörünü herhangi yeni bir yerlere kopyala ve epic games launcheri sil. GTA 5i kaldır ve epic gamesi yeniden kur GTA 5i indirmeyi başlat ve istediğin konumu belirle. Son olarak indirmeyi durdur, epic gamesi komple kapat ve gta5i yeni belirlediğin konuma yapıştır. Oldu bitti.

Steam'de kabul etmez yükleme konumu dolu lütfen yeni konum belirleyin diye hata verir.(tam olarak bu yazmasa da mantık bu). Önce oyunu indir deyip bir iki MB inince Steam'i Görev Yöneticisi ile kapatması ve asıl dosyayı yeni konuma taşıması lazım. Epic Games için de aynı yöntemi yapsın.

Oyunu SSD'ye atın ve tekrar indirmek isteyince konumu taşıdığınız yer belirleyin.

Beyler benim GTA V Rockstar Games Launcher'deki GTA V nasıl HDD'den SSD'ye taşırım?

Önce GTA V HDD içindeyken, yeni klasör oluştur ve GTA V oyununu onun içine at. Sonra oyunu kaldır Epic üzerinden. Sonra indire bas ve konum olarak SSD üzerinden bir yer seç. Sonra indirme başladığı gibi indirmeyi durdur ve Epic'i sağ alttan kapat. Sonra klasör içine attığın GTA V dosyasının içindeki ".egstore" hariç hepsini kes ve SSD üzerinden seçtiğin GTA V klasörünün içine at. Sonra yine Epic Games'e gir ve indire bas. Doğrulayacak dosyaları ve oyun inmiş sayılacak

Yeni konular

Geri
Yukarı