GTA V için Ekran Kartı Önerisi

Eğer render gibi işlerle uğraşıyorsanız bütçenizi arttırıp GTX980'de alabilirsiniz. 970 ile 980 arasında pek bir fark yoktur. Sadece oyun oynayacaksanız GTX970 alın derim.

ASUS GTX970 ROG STRIX Şiddetle öneriyorum. Testlerde GTX980 den daha performanslı oldugu ortada heryerde de yazıyor araştırabilirsin...

Şimdi bu 0db olayı nerden çıktı acep? Ya arkadaşım bu işi ilk yapandan almak daha mantıklı sonuçta tecrübeli ve kendi üretimi ASUS GTX 970 alınız...

Şimdi bu 0db olayı nerden çıktı acep? Ya arkadaşım bu işi ilk yapandan almak daha mantıklı sonuçta tecrübeli ve kendi üretimi ASUS GTX 970 alınız...
Yanlış düşünüyorsunuz. Örnek vermek gerekirse ilk 64bit islemci AMD tarafindan üretildi, intel zamaninda gereksiz demişti fakat onlarda 64 islemci üretimine geçti ve şu anda performans ve yenilik konusunda amd'den öndeler. Çok iyi bir örnek değil fakat demek istediğimi anlamışsınızdır.

Anladım fakat benim hoşuma gitmeyen taraf şu "STRİX kötü MSI alın" lafına gıçık oluyorum. Böyle diyen insan çok :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı