GTA V İçin Ekran Kartı Önerisi

Ekran kartı olarak kesinlikle o fiyata Asus R9 270 öneriyorum.
İşlemcinin 2 çekirdek olması normalde sıkıntı olmaz ama bazı oyunlar artık en az 4 çekirdek istiyor bu yüzden yerinde olsam g3258 almam, geleceğe yatırım olarak en az 4 çekirdekli bir işlemci alırdım.

Ekran kartı olarak kesinlikle o fiyata Asus R9 270 öneriyorum.
İşlemcinin 2 çekirdek olması normalde sıkıntı olmaz ama bazı oyunlar artık en az 4 çekirdek istiyor bu yüzden yerinde olsam g3258 almam, geleceğe yatırım olarak en az 4 çekirdekli bir işlemci alırdım.

4 çekirdekli en ucuz Intel işlemci nedir ? Ekran kartı konusunda bayağı kararsız kaldım.

Kesin olarak :www.vatanbilgisayar.com: Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar almalısın ve Twinfrozengaming ile sıcaklık sıkıntısı çekmezsin bile GTA V i ultrada çok rahat oynarsın ısınma sorunu çekmezsin

Çok kararsız kaldım bu mu yoksa R9 270 mi ?

Son kez tekrarlıyorum. GTX 750ti ekran kartının dengi R7 265'tir. Bu durumda tabii ki R9 270 daha performanslıdır.
Ultra_02.jpg

İ3 4160 alabilirsiniz. Çift çekirdekli ama her
çekirdek iki katman gibi çalışıyor. Bu da demek oluyor ki 4 çekirdek isteyen oyunlarda sorun çıkarmaz.

Ekran Kartı olarak Gtx 660 öneririm Rockstar Games sistem gereksinimlerini açıkladığında bu kartı öneriyordu. Bütçenize de uygun.

İ3 4160 alabilirsiniz. Çift çekirdekli ama her
çekirdek iki katman gibi çalışıyor. Bu da demek oluyor ki 4 çekirdek isteyen oyunlarda sorun çıkarmaz.

Ekran Kartı olarak Gtx 660 öneririm Rockstar Games sistem gereksinimlerini açıkladığında bu kartı öneriyordu. Bütçenize de uygun.

G3258 çalıştırmaz mı yani GTA V'i ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı