GTA V indirme sorunu çözümü(DVD şeklinde alanlar için)

DVD şeklinde aldım ilk 5GB güncellemeyi yaptım arkasından daha sürekli güncelleme yapıyor bitmiyor ! 5Gbnin üstüne bi kere daha 5GB indirdim üstüne 2GB indirdim şimdi gene 2GB indirmeye başlıyordu durdum artık anlamıyorum neden oluyor.

Oyunu DVD ile alanlar 55 GB'lık yüklemeyi yaptıktan sonra 5GB'lık bir güncelleme yapmaları gerekiyordu. Fakat güncellemeyi indirmek son derece sorunlu! Devamlı Bağlantı kopmaları insanı çileden çıkarıyor.

Çözüm;

55 GB'lık güncellemeyi yaptıktan sonra;
Aşağıdaki linkteki bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırıp içindeki dosyaları indirip (Ben İnternet Download Manager kullandım.)"C:/Program Files/Grand Theft Auto V/update/x64/dlcpacks/" konumundaki dosyaya yapıştırıyoruz. Son olarak oyunu çalıştırıp 350 mb'lık son güncellemeden sonra oynanmaya hazır.

ddl.idfl-torrent.info: Index of /Grand Theft Auto V/update/x64/dlcpacks/

Korsan değil Orjinal dosyalar olduğu için tamamen güvenlidir!

İyi oyunlar!

verdiğiniz link te bi sorun var galiba ben açamadım daha doğrusu sayfa açılıyor ama kocaman bir 404 not found yazısı var lütfen yardım edin

Arkadaşlar ölü konuyu diriltmek gibi olmasın ama az sonra bu 5 gb lık dosyayı indireceğim. Bu link kırık sağlam link verebilecek varmı ?

Ben başka şekilde çözdüm Sorun devam eden arkadaşlar için alternatif olarak ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı