GTA V zlib Hatası ve Çözümü

Konu başlığındaki hatayı almasamda oyundaki nesneler bir süre sonra bozuluyor.
Bunun için tarayıp denilen dosyaları sileceğim umarım düzelir.
Teşekkürler

Programı GTA V'in bulunduğu dosyaya atıp çalıştırdığımda " o Dateien werden geprüft - weiter mit OK " diyor ve çalışmıyor. Sorun ne olabilir. Şimdiden teşekkürler ^^

Ben olumlu sonuç aldım harita üzerinde kaybolmalar oluyordu ve çalışmayı durdurdu hatası alıyordum direk fakat bu şekilde hataları dosyaları sildim 10 GB civarında geri yükledim sorunsuz şuanda :)
Tek sorun her seferinde ekran kartını devre dışı bırakıp tekrardan aktif etmek onun içinde yakında güncelleme gelicektir diye tahmin ediyorum.

arkadaslar bende bunlar cıkıyor uzantısını göremıyorum silicem bu dosyaları fakat uzantılarını hiç bir şekılde göremıyorum yardımcı olurmusunuz
Adsız.png

Dosyalarınızdan bir veya birkaçı bozuksa bu hatayı alıyoruz. Çözümü ise sağlam bir oyun klasöründen alınan hash değerleri ile kendimizinkini karşılaştırdaktan sonra bozuk dosyalarımızı el ile silip GTA V Launcher tarafından tekrar indirilmesinisi beklemek.
Tavsiye: Oyun dosyalarınızı yedekleyin!
  1. Buraya tıklayarak dosyayı indirin.
  2. Dosyadakileri oyunun yüklü olduğu klasöre çıkartın.
  3. Programı çalıştırın.
  4. Bilgisayar performansınıza göre 10 dakika sürebilir. Sabırlı olun. Dokunmayın.
  5. ----x64w.rpf dosyasını da kontrol edince işlem tamamlanmıştır.
  6. Hash NICHT korrekt! yazan dosyayı/dosyaları silin.
  7. Oyunu çalıştırın. Eksik dosyaları indirmesini bekleyin.
  8. İyi Oyunlar.
Benim GtaV launcher da hatalı gözüküyo onu nasıl yapıcaz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı