Çözüldü GTA V ışıklar düzgün gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

SeymenFX

Decapat
Yer
İzmir/Buca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel Core i5 11400h Ekran Kartı: GeForce GTX 1650 4 GB Ram: Crucial 2x8 16 GB DDR4
Meslek
Tavuk Döner Kaçakçılığı
RAM
16 GB 2x8 3200 MHz Ram
Ekran kartı
GTX 1650 Refresh 4 GB GDDR6 128 Bit
İşlemci
İntel Core i5 11400H
Arkadaşlar resimlerde gördüğünüz gibi oyun zevkini bozan bir problem var. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum birkaç arkadaşımda da varmış bu sorun. Bu hatayı yaşayan var mı veya çözümünü bulan?

Daha önce denediğim çözümler:
Oyun dosyalarını doğrulama.
Oyunu silip yükleme.
Modları ve scriptleri kaldırma.
Bilgisayara format atıp oyunu tekrar yükleme.
Oyunun eski sürümünü yükleme.

Not: Arkadaşlar oyunu Steam'den oynadığımda bu hata karşıma çıkmıştı ve bende oyunun eski sürümünü crack olarak indirdim. Fakat eski sürümünde de aynı problemi yaşadım içimden bir ses diyor ki sorun bilgisayarla alakalı.

Dosya Ekleri

• 20221125200946_1.jpg
    20221125200946_1.jpg
    172,9 KB · Görüntüleme: 50
  • 20221125201015_1.jpg
    20221125201015_1.jpg
    192,5 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Biraz geç oldu ama yine de yazayım. GrandRP yüklü iken oluyordu bu GrandRP'yi silince hata düzeldi.
Arkadaşlar resimlerde gördüğünüz gibi oyun zevkini bozan bir problem var. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum birkaç arkadaşımda da varmış bu sorun. Bu hatayı yaşayan var mı veya çözümünü bulan?

Daha önce denediğim çözümler:
Oyun dosyalarını doğrulama.
Oyunu silip yükleme.
Modları ve scriptleri kaldırma.
Bilgisayara format atıp oyunu tekrar yükleme.
Oyunun eski sürümünü yükleme.

Not: Arkadaşlar oyunu Steam'den oynadığımda bu hata karşıma çıkmıştı ve bende oyunun eski sürümünü crack olarak indirdim. Fakat eski sürümünde de aynı problemi yaşadım içimden bir ses diyor ki sorun bilgisayarla alakalı.

Oyun dosyalarını kontrol etmen lazım Rockstar Games'ten. İnternette nasıl yapılacağı yazıyor, Settings'e girip GTA 5'e tıklayıp aşağıda verify file integration falan diye bir şey var, ona basman gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç oldu ama yine de yazayım. GrandRP yüklü iken oluyordu bu GrandRP'yi silince hata düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı