GTA V kaldırmadığım halde PC'den silindi

bernard

Centipat
Daha fazla  
Beyler Epic Games'ten GTA V'i bedava olduktan sonra indirmiştim ve hiçbir sıkıntı yoktu ama bugün GTA 5 silinmiş ve tekrar yüklememi istiyor. Sorunu ne olabilir sizce? Böyle devam eder mi?

Siz bilgisayar başında değilken biri müdahale etmiş olabilir. Ya da daha büyük bir ihtimalle zararlı bir yazılım yüzünden olmuş olabilir. Virüs taraması yapmalısınız kesinlikle.

Beyler Epic Games'ten GTA V'i bedava olduktan sonra indirmiştim ve hiçbir sıkıntı yoktu ama bugün GTA 5 silinmiş ve tekrar yüklememi istiyor. Sorunu ne olabilir sizce? Böyle devam eder mi?
Hata ney diyor tam olarak? Dosyaları kontrol ettin mi? Yanlışıkla silmiş olabilir misin? Sistem geri yükleme vs.

Hata ney diyor tam olarak? Dosyaları kontrol ettin mi? Yanlışıkla silmiş olabilir misin? Sistem geri yükleme vs.
Hata yazmıyordu ama yeniden yükle yazıyordu /dosyaları kontrol ettiğimde ise içi bomboştu/ silmedim ve geri yüklemde yapmadım
Siz bilgisayar başında değilken biri müdahale etmiş olabilir. Ya da daha büyük bir ihtimalle zararlı bir yazılım yüzünden olmuş olabilir. Virüs taraması yapmalısınız kesinlikle.
Sürekli düzenli virüs taraması yapıyorum ve oyun yüklendiği zaman oynamıştım ama bugün o dosyalar silinmiş kendiliğinden

Forumda birkaç kez daha gördüm bu tarz bir konu. Sorun virüs mü? Kullanıcı hatası mı? Belki de Epic Games bizi hacklemeye çalışıyordur. (!)
Sorun virüs değil çünkü düzenli virüs taraması yapıyorum/kullanıcı hatası vermiyor / oyunu bedava verdiler diye dalgamı geçiyorlar anlamadım🙂
Sorununuz neyden kaynaklı bilemiyorum fakat geri getirmek için GTA V'in yüklü olduğu bir zamana Sistem Geri Yükleme yapabilirsiniz.
Nasıl yapılıyor link atabilirseniz sevinirim 🙂

Youtube'da, "Windows Sistem Geri Yükleme" etiketi ile paylaşılmış birçok video var. Muhtemelen herhangi birisi işinizi görecektir.
Şuan ki silinen gta 5 dosyaları geri gelmeyecek. çünkü eğer gta 5 silinmeden önce Windows sistem geri yükleme noktası oluşturduktan sonra kendi kendine gta 5 silindiyse geri yükleme noktasından yüklerdim ve bu sıkıntıyı çözmüş olurdum

mesela programlar veya dosyalar yada uygulamaların ilerde silinipsıkıntı yaşamamak için link verdiğim videoyu izleyin.isinize ilerde yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı