GTA V kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

erensayman

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle benim Steam'den orijinal bir şekilde para verip aldığım bir GTA 5'im var.
Bu GTA 5'e mod yükledim ama Rockstar Games'in mavi simgesi çıktıktan sonra oyun hata vermeden kapanıyor.

Arkadaşlar, öncelikle benim Steam'den orijinal bir şekilde para verip aldığım bir GTA 5'im var.
Bu GTA 5'e mod yükledim ama Rockstar Games'in mavi simgesi çıktıktan sonra oyun hata vermeden kapanıyor.

Yanlış yüklemiş olabilirsin bende zombi mod pack yapmayı deniyordum 1 modu yanlış yükledim ve komple silip tekrar yüklemek zorunda kaldım onlarca yüklediğim mod boşa gitti. (eğer open IV olmadan yüklediysen silip düzeltebilirsin fakat eğer open IV ile yaptıysan ve tam olarak nasıl silineceğini bilmiyorsan oyunu komple sil yükle)

Modu sil ve tekrar dene büyük ihtimalle açılır ve mod yüklersen versiyona iyi bak.

Herkese söylüyorum bunu mod ile alakası yok.
Benim GTA 5 imdeki sorunu hala anlamadım modu sildim olmadı script hook u bile sildim gene olmadı
Herkese söylüyorum bunu mod ile alakası yok.
Benim GTA 5 imdeki sorunu hala anlamadım modu sildim olmadı script hook u bile sildim gene olmadı
lütfen yardım edin
Genede yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı