GTA V Kaplamalar yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Furkanevren

Hectopat
Daha fazla  
GTA V Steamdan satın aldım ilk zamanlarda böyle bir sorun yoktu ama sonralardan olmaya başladı ve artık baş edilemeyecek seviyede bu sorun sadece story modda oluyor onlinede olmuyor. Bir keresinde de harita yüklenmemesinden dolayı görev de yüklenmemişti. Npc'ler bi anda yanımda canlanmıştı ve görev iptal olmuştu. Grafik ayarlarım şöyle: uzaklığı ölçekleme sonda tüm grafik ayarlarım normal, gölgeler keskin, FXAA, MSAA ve Vsync kapalı, görev yöneticisinden GTA5.exe öncelik yüksek ve AMD Virtual Super Resolution açık 1400x900. İnternette bulduğum her çözümü denedim ama sorunu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

20210723144957_1.jpg

Dosya Ekleri

• 20210723145003_1.jpg
    20210723145003_1.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 34
  • 20210727155451_1.jpg
    20210727155451_1.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Cozumu bilmiyorum ama gercekten int.teki her seyi denediniz ve olmuyorsa ve baska da bir cozum yazan olmazsa son yol olarak silip yuklemeniz belki yardimci olabilir
Oyun neredeyse 100GB silip yüklemek istemiyorum :D. Sistemim apu sistem:
AMD Ryzen 3 2200g 4GPU 3.5GHz
8+8 16GB ram
AMD Radeon Vega 8 Graphics
Sürücüler güncel.

GTA V Steamdan satın aldım ilk zamanlarda böyle bir sorun yoktu ama sonralardan olmaya başladı ve artık baş edilemeyecek seviyede bu sorun sadece story modda oluyor onlinede olmuyor. Bir keresinde de harita yüklenmemesinden dolayı görev de yüklenmemişti. Npc'ler bi anda yanımda canlanmıştı ve görev iptal olmuştu. Grafik ayarlarım şöyle: uzaklığı ölçekleme sonda tüm grafik ayarlarım normal, gölgeler keskin, FXAA, MSAA ve Vsync kapalı, görev yöneticisinden GTA5.exe öncelik yüksek ve AMD Virtual Super Resolution açık 1400x900. İnternette bulduğum her çözümü denedim ama sorunu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1120710
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işinizi görecektir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işinizi görecektir
Videoda gösterilen her şeyi yaptım ama hala sorun devam ediyor.

Eki Görüntüle 1120710
Benzerini yaşamıştım ayarları düşürüp yükseltin bir kaç defa dosyaları doğrulayın düzeliyor lakin tekrar çıkabiliyor bir kaç saat sonra. Grafik ara birimini de güncelleyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı