GTA V mi Battlefield 4 mü?

Güzel bf4 premium almışsın. Sana tavsiyem henüz yeni başlamışken hemen phantom bow için olan phantom assigmentlerini aktif etmen. Birçok videosu mevcut nasıl aktif olacağıyla ilgili, sonra sırasıyla assigmentleri yapman çoğu sen oynarken kendiliğinden oluyor ama sonunda güzel bir bow alacaksın.

Teşekkürler, o Phantom Bow'u oyunu almadan önce izlemiştim ancak bende Assignment'ler'de kutucuğun yanında ? işareti var yani ne yapmam gerektiği yazmıyor o assignmenti tamamlamam için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoları bir gözden geçir türkçe olarak bow nasıl açılıyor açıklamışlar. Ben bow aldığımda bu videolar yoktu.Beni baya bir uğraştırmıştı.

İyi ki bf4 almışsın, internette 15-20 $'a hesap satan çok var keşke öyle alsaydın ama bu da iyi. İstersen ekle Nerding-Gamers beraber oynarız. Gta V diyen arkadaşların farkında olmadığı şey şu ki Gta V yeni bir oyun değil, 3 yıllık bir oyun. Evet bf de öyle ama bf'ye hala yeni map geliyor(gta'ya sanki gelmiyor diyenler için bir hatırlatma: rockstar oyun çıktıktan sonra en geç 4-5 aya heistlar gelecek dedi, daha yeni görüyoruz heistları.)

İyi ki bf4 almışsın, internette 15-20 $'a hesap satan çok var keşke öyle alsaydın ama bu da iyi. İstersen ekle Nerding-Gamers beraber oynarız. Gta V diyen arkadaşların farkında olmadığı şey şu ki Gta V yeni bir oyun değil, 3 yıllık bir oyun. Evet bf de öyle ama bf'ye hala yeni map geliyor(gta'ya sanki gelmiyor diyenler için bir hatırlatma: rockstar oyun çıktıktan sonra en geç 4-5 aya heistlar gelecek dedi, daha yeni görüyoruz heistları.)
Daha 2 yıl olmadı. Ayrıca GTA'da sınırsız (mecaz) bir dünya var. Yani açık dünya oyunu. Fakat bunlar kişiden kişiye değişir. Zevkler ve renkler tartışılmaz. (y)

GTA 5 açık dünya oyunu istediğin her şeyi yapabiliyorsun ve herhangi bir yetenek gerektirmeyen bir oyun, herkesin rahatlıkla yeteneği olmadan rahatlıkta oynayabilir. Battlefield 4 ise genelde çok taktik ve beceri isteyen bir oyun uçak, helikopter, tank gibi araçları kullanırken hemen direk alışılmıyor, belli bir tecrübe yetenek gerektiriyor. Buna göre hangisi sana daha yakın geliyorsa seçimini yapabilirsin.

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Bir de bir sorum olucak bu Phantom için ne yapmam gerektiği yazmıyor?
Aşağıdaki gibi ? işareti var diğerleri de aynı şekilde.

Edit: Aşağıdaki siteden kodları girerek açtım;
forum.donanimhaber.com: battlefield 4 açılmayan assigmentler kod açmak. PHANTOM PROSPECT,PHANTOM TRAINEE,PHA

XBRb7D.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı