GTA V nasıl ucuza alınır?

Selam. Bir arkadaşım birkaç gün önce GTA V almış ve SE nde al diye tekrarlıyor. Online oynarız, sarar diye ben de Steam fiyatına baktım ama bakmaz olaydım. Kaç sene önce çıkmış bir oyunun bu kadar pahalı olması çok saçma. Kısaca sorum nasıl ucuza GTA V alabilirim. Key veren sitelerin hangisinden almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yayıncılar ile anlaşan sitelerde ucuza bulunur. Benim bu şekilde oyunları ucuza veren tek bildiğim eTail ama onda da GTA 5 yok benim bildiğim.

Hocam epic Games de 230 küsür. Ben aldım sizde kaçırmayın

İndirim olunca alirsininiz onu bekleyin ben 80 TL'ye filan almıştım Steam'de.

Zamanında gta 5 i korsan oynamıştım, şimdi pek cazip gelmiyor bana. Hiç oynamamış birisi belki büyük bir heyecanla oynamak isteyebilir ama hem 10 yıllık olması hem de hikayesi olsun fiziği olsun günümüzdeki fiyatı hak eden bir oyun değil. Ben 500 küsür vermem şahsen, inidirim yakalayıp almanızı tavsiye ederim. Ya da illa vereceğim diyorsan bir 500 daha koy rdr2 al. 10 tane gta 5'e bedel, bütün işini gücünü bırakıp her gün her saat oynasan bile neredeyse bitmeyen bir oyun.

Hocam göremedim atar misiniz? Hocam arti bir oyuna 275 lira vermek aşırı mantıksız sadece bir oyun yani hem PC için para veriyoruz hem oyunlar için aldığım oyunların fiyatı pcmden daha pahalı oldu.
Bundan 1 yıl önce 70 TL ye alabilirdin fakat şuanki durum gayet belli. Ya indirim bekleyip 275 TL verip oynarsın yada hiç oynamazsın. Bunun başka anlatılacak yanı yok.

Geri
Yukarı