GTA V nesneler yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Denizxwq

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3000 MHz
Ekran kartı
GTX 1660S
Anakart
MSI B550M PRO WDH Wi-Fi
İşlemci
R5 3600
PUBG'de olduğu gibi sorun GTA'da da oluyor. Bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar? Bu lod tercihini kapalı tutuyorum NVIDIA denetim masasında ama halen sorun devam ediyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    907,8 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1 MB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    107,2 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    172,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Ram ayarlarınıza bakın Bıos'dan eğer düzeltmediyseniz bazen en düşük mhz değerlerinde çalışabiliyor. Güç seçeneklerine bakın tasarruf modunda çalışıyor olabilir.

Oyun HDD'ye kuruluysa geç yüklenmeler normal.

Boş hurafeler Games not loading/rendering in stuff properly HDD sadece oyunun yüklenmesine etki eder renderle alakası yok.
Hatta yorumu yazıyorum oku bakalım.

Nevertheless, i must disagree with everything else said above, while HDD are indeed much slower, that Speed isn't shown in rendering, only in loadings... So getting a New SSD won't solve the problem neither decreasing the settings since his hardware is much more than enough for any current Game.

Çevirisi.

Yine de, yukarıda belirtilenlerin hiçbirine katılmıyorum, HDD gerçekten çok daha yavaşken, bu hız Render'da gösterilmiyor, sadece yüklemelerde gösteriliyor... Yani yeni bir SSD almak sorunu çözmez, ayarları düşürmez. Donanım mevcut herhangi bir oyun için fazlasıyla yeterli.

Boş hurafe falan değil nesnelerin yüklenmesi tamamen diskden kaynaklanıyor SSD'ye taşısın oyunu bak bakayım yükleniyor mu yüklenmiyor mu?

Nesnelerin yüklenmesi = rendering renderinge etki etmez belki azıcık eder oda gözle görülücek seviyede değil oyun yüklemesi kısalır rendere hiç etki etmez bir yerden duyman bunun doğruluğunu kanıtlamaz.

Al hatta ikinci kaynak atıyorum oku How do SSDs & HDDs impact rendering?

Rendering performansı tamamen ekran kartı ve işlemciye kalmış bir şey HDD sorunluysa ona bir şey diyemem.

Nesnelerin yüklenmesi = rendering renderinge etki etmez belki azıcık eder oda gözle görülücek seviyede değil oyun yüklemesi kısalır rendere hiç etki etmez bir yerden duyman bunun doğruluğunu kanıtlamaz.

Al hatta ikinci kaynak atıyorum oku How do SSDs & HDDs impact rendering?

Rendering performansı tamamen ekran kartı ve işlemciye kalmış bir şey HDD sorunluysa ona bir şey diyemem.

Hocam bende HDD olduğu için bazı dokular geç ya da hiç yüklenmiyordu garrys modda yaşıyorum bu sorunu.

Geri
Yukarı