Detroit Bölümler Hakkında Teknik Destek (SPOİLER)

İşletim sistemi
Windows 10

KutayOnR

Hectopat
Yer
Varşova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GF65 Thin 10SDR
Meslek
Öğrenci
Ben bugün itibari ile oyunu bitirmiş bulunmaktayım. Fakat diğer sonları görmek istıyorum bunun için ne yapmalıyım? Connor ile ilk oynayışımda Jericho'nun konumunu bulamadım fakat ikinci oynayışımda buldum. "Connor için son şans" bölümünde Jericho'nun konumu bulunamadı diyerek Connor kapatılıyor.
Ben Connor ile Jericho'yu nasıl bulurum? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son şansta connorun jerichoyu bulabilmesi için karakoldaki kanıtların tutulduğu odaya girmeniz gerek. Odaya girebilmek için Hank'ın kartına ihtiyacınız var. o kartı alabilmek için hank ile ilişkinizi iyi tutmanız lazım. Hank ile ilişkinizi iyi tutmak için birkaç sahnede çıkan aykırıları öldürmemen gerekiyor. Odaya girdikten sonra kanıtları kullanarak bulman lazım. Öldürdüğün kişiye veya androide göre yöntem değişiyor. Youtube'dan bakmanı tavsiye ederim.

Davadan alındın sahnesinde aşağı inip Android'lerden birini konuşturarak buluyorsun yerini.

Merhaba yanıtın için teşekkür ederim. Maalesef olay öyle olmuyor yüzbaşı, hank ve Connor'un görevden alındığını söylüyor ve amanda başaramadın connor diyor. Sonra " kapatılmak için Cyberlife'a gidiliyor" diyor ve Connor'u bir daha göremiyoruz. Sorun şu o sahne gelmeden önce Kamski'den bilgiyi almıştım yani Jericho'nun nerede olduğunu biliyordum.
Simon'u Jericho'nun yerini bulabilmek için bilerek çatıda bıraktım :D Ve Jericho'yu buldum zaten oraya inmeme izin verdi bile. İnilen kısım kilitli olarak gözüküyor.
Son şansta connorun jerichoyu bulabilmesi için karakoldaki kanıtların tutulduğu odaya girmeniz gerek. Odaya girebilmek için Hank'ın kartına ihtiyacınız var. o kartı alabilmek için hank ile ilişkinizi iyi tutmanız lazım. Hank ile ilişkinizi iyi tutmak için birkaç sahnede çıkan aykırıları öldürmemen gerekiyor. Odaya girdikten sonra kanıtları kullanarak bulman lazım. Öldürdüğün kişiye veya androide göre yöntem değişiyor. Youtube'dan bakmanı tavsiye ederim.
Bu arada Hank ile arkadaş konumundayım.

Son düzenleme:
Siz oyunu bayağı kötü oynadınız galiba.
Biraz video izledim ve görevden alınma sahnesinden hemen sonra Hank'le konuş diyor. Maalesef bende öyle olmadı ve direkt CyberLife gittim. Connor diz çökmüş donuk gözler ile duruyordu. Sonra o yazı geldi ''Connor serisinin üretimi durduruldu''. Markus'dan devam ettim.
Ona sorsaydın ya nerede diye boşuna vurmuşsun sormadıysan.
Diyorum ya vurup Jericho'nun konumu öğrendim fakat yine aynı sahne ile karşılaştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı