GTA V offline mod açılıyor

theBBA

Decapat
Daha fazla  
Selam. Fotoğrafdaki gibi oluyor ve sanırsam bu yüzden FiveM'e giremiyorum. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• activation.png
    activation.png
    56 KB · Görüntüleme: 54
  • offline.png
    offline.png
    10 KB · Görüntüleme: 56
Daha önce Online oynadınız mı? Online modda hile kullandıysanız ya da bir hileci sizinle uğraştı mı?
En son arkadaşımla bizim başımıza gelmişti. Çözümü basit. Rockstar Launcher ve Rockstar Game Service'yi silip bilgisayarı yeniden başlatıp GTA V'i çalıştırmanız gerekiyor.

Evet bir tane sapık bir hilecim var her oyuna girdiğimde girip yanımda takılıyor arkadaşlarımla girdiğimde herkesi atıp benimle duruyor ama 1 haftadır girmiyorum neredeyse.

Daha önce Online oynadınız mı? Online modda hile kullandıysanız ya da bir hileci sizinle uğraştı mı?
En son arkadaşımla bizim başımıza gelmişti. Çözümü basit. Rockstar Launcher ve Rockstar Game Service'yi silip bilgisayarı yeniden başlatıp GTA V'i çalıştırmanız gerekiyor.

Bende Launcher yok nasıl yüklerim?

Bende Launcher yok nasıl yüklerim?

Steam'den oyuna girince otomatik yüklüyor ben silmiştim girişte Launcher'i yükledi şu an sildim deneyeceğim arkadaşların dediğini.

Olmuyor hala aynı.

Yeniden başlattıktan sonra yönetici olarak çalıştırır mısın?

Arkadaş listenizden arkadaşınız hariç herkesi çıkarın. Ayarlardan da size katılımları kapatma diye bir ayar olacak onu seçin.

1669457518680.png

Yine aynı.

Geri
Yukarı