Çözüldü GTA V Online açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Riquel

Decapat
Yer
İstanbul-Kadıköy
Daha fazla  
Oyuna girdiğimde direkt hikaye moduna atıyor Home tuşuna basıyorum Social Club hesabım çıkıyor sonra bağlan diyorum sayfa kapanıyor ve bağlanmıyor. Yardım eder misiniz? 2-3 gündür böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden oyun dosyalarına ulaştım dinput8.dll diye bir şey yok hocam.

deniyorum hocam

Nereden silebilirim?
Social clubu silmeyin birşey değiştirmez. önceden mod vs yüklediyseniz hile olarak saptadığı için ban yemiş olabilirsiniz mod varsa kaldırın bulup.

Social Club'u silmeyin bir şey değiştirmez. Önceden mod vs yüklediyseniz hile olarak saptadığı için ban yemiş olabilirsiniz mod varsa kaldırın bulup.

Hocam daha önce Epic'ten oynarken mod yüklemiştim ama şu an Steam'den oynuyorum ve ikisinin de dosyaları farklı GTA'yı başka platformdan sıfırdan indirdim bence alakası yoktur ve mod falanda bulamadım

Social clubu silmeyin birşey değiştirmez. önceden mod vs yüklediyseniz hile olarak saptadığı için ban yemiş olabilirsiniz mod varsa kaldırın bulup.
Hocam bir arkadaşım öyle düzeltmişti ayrıca benimde öyle düzelmişti. Ama sizinkinin de ihtimali var.

Bu konumdan işaretlediğim dosyayı silin.
1673879424293.png

Hocam bir arkadaşım öyle düzeltmişti ayrıca benim de öyle düzelmişti. Ama sizinkinin de ihtimali var.

Eki Görüntüle 1635010

Deniyorum hocam ama bu galiba Epic'in dosyası

Hocam bir arkadaşım öyle düzeltmişti ayrıca benim de öyle düzelmişti. Ama sizinkinin de ihtimali var.

Eki Görüntüle 1635010

Bir şey değişmedi hocam.

Sizinki Epic Games mi Steam'den mi?

Daha önce Epic'ten oynadım şimdi Steam'den oynuyorum ama Epic'ten sildim Steam'den tekrar yükledim.

İşe yaramadıysa VPN ile girmeyi dener misiniz? Birkaç arkadaşımın da böyle düzelmişti.

Deniyorum hocam

İşe yaramadıysa VPN ile girmeyi dener misiniz? Birkaç arkadaşımın da böyle düzelmişti.

Hocam Kaspersky VPN ile denedim girdi 80 TL verdim boşa gitti sandım çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam benim 3 tane hesabım var 3 ne launcherden giriş sağladığımda kabul etmiyor buy now demekte çözümü nedir nasıl yapabiliriz
Screenshot_2.png

Geri
Yukarı