GTA V Online açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

ebubekirgames

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
rtx 3060 Tİ
İşlemci
intel i5 12. nesil
Arkadaşlar merhaba. 2 ay önce Epic Games'den GTA 5 almıştım indirimde oyunu ilk gün indirdim. Online girdim sorunsuz oynadım ikinci gün FiveM kurdum gene oynadım ama 3. gün Online girdiğimde açılmadı. FiveM'i sildim gene açılmadı. Oyuna giriyorum Online kısmına tıklıyorum hata vermeden oyundan atılıyor. GTA V'im güncel oyunu silmek istemiyorum. İnternet kötü tekrar yüklemem uzun sürüyor iade veremiyorum. Kuponla aldım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba, ilk olarak Story Mode'a girip ayarlardan Online kısmına geldikten sonra play GTA Online diye bir seçenek çıkacak oraya bastıktan sonra Invite Only Session'a giriş yapmayı deneyebilir misiniz?

Merhaba onu denedim aynı şekilde yine atıyor oyunu silip tekrar yüklesem düzelir mi?

Büyük ihtimalle düzelir, oyun dosyalarında sorun çıkması yüksek bir ihtimal. Fakat bir yöntem daha deneyebilirsiniz, kütüphaneden GTA V'i bulup üç noktaya tıkladıktan sonra yöneti seçeceksiniz ve doğrula butonuna basacaksınız. Eğer bu yöntemde işe yaramazsa silip yükleme işlemini gerçekleştirmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı