GTA V Online açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

KYRYZUM

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
MSI Ventus 2X RTX 3070 8 GB LHR OC
Anakart
B550M Pro-VHD
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600X
Geçenlerde GTA V'yi tekrar indirdim. Online girmeye çalıştım, açılmıyor. Menüden tıklıyorum, Online girmiyor. Story moddan karakter seçme yerinden girmeye çalıştım, o da olmuyor. İkisinde de hata falan vermiyor. Bekliyorum, açılmıyor. 3 saat falan bekledim, hala entering Online ya da joining GTA Online'de bekletiyor. Açılmıyor.

Invite Only Session veya Closed Friend Session denediniz mi?

1692309764655.png

Geçenlerde GTA V'yi tekrar indirdim. Online girmeye çalıştım, açılmıyor. Menüden tıklıyorum, Online girmiyor. Story moddan karakter seçme yerinden girmeye çalıştım, o da olmuyor. İkisinde de hata falan vermiyor. Bekliyorum, açılmıyor. 3 saat falan bekledim, hala entering Online'ya da joining GTA Online'de bekletiyor. Açılmıyor.

Herhangi bir yama yaptınız mı? Oyunun dosyalarını değiştirdiyseniz girmez.

aynı sorun bende de var mod indirmiştim sildim denedim girdi uzun zaman geçti aradan şimdi açtım açılmadı deneyip bilgi vereceğim.
Invite Only Session veya Closed Friend Session denediniz mi?

Eki Görüntüle 1907112
hocam çalıştı teşekkürler.
Geçenlerde GTA V'yi tekrar indirdim. Online girmeye çalıştım, açılmıyor. Menüden tıklıyorum, Online girmiyor. Story moddan karakter seçme yerinden girmeye çalıştım, o da olmuyor. İkisinde de hata falan vermiyor. Bekliyorum, açılmıyor. 3 saat falan bekledim, hala entering Online ya da joining GTA Online'de bekletiyor. Açılmıyor.
siz de deneyin olursa çözüm olarak işaretleyin birinci mesajı.

Geri
Yukarı