GTA V Online 1.5m para 50 TL'ye alınır mı?

Seekus

Hectopat
Yer
Bind,Fas
Daha fazla  
Meslek
Raze ile uçup kaçma
Selam, hesabımda 700k var. 2.2m yapıp kosatka alacağım. Fakat nightclubdan elde etmek uzun sürecek gibi duruyor ve arkadaşım yok. Public sunucuda heist açan ya da katilan da yok. O yüzden 50 TL'ye gorseldeki gibi Online parası almak istiyorum sorun çıkartır mı? Görseli unutmuşum kusura bakmayın

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-12-15-25-55-679-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-12-15-25-55-679-edit_com.android.chrome.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Saçmalamayın artık her türlü ban yiyorsunuz.

Ben 2-3 yıl önce level+para bastım hala ban yemedim ama arkadaş 1-2 ay önce bastı ban yedi bir de sadece para, şans işi bu işler 50 lira çok bir para değil ama GTA 5 gibi 2013'te çıkmış bir oyuna bence bu saatten sonra para yatırılmaz public serverlar da hile dolu.

Ben 2-3 yıl önce level+para bastım hala ban yemedim ama arkadaş 1-2 ay önce bastı ban yedi bir de sadece para, şans işi bu işler 50 lira çok bir para değil ama GTA 5 gibi 2013'te çıkmış bir oyuna bence bu saatten sonra para yatırılmaz public serverlar da hile dolu.
Şans işi değil güzel kardeşim. Ben GTA 5'in Türkiye'deki en büyük discordunda yöneticiyim. Günde belki 3-4 kez bu hileden şikayet geliyor. Cheat Engine fixleneli çok oldu. Sen eskiden yaptıysan etkilemez. Ama artık yeni yapanlar 1 ay ban yiyor ve yedikleri bandan sonra tüm para ve seviyelerine el konuluyor.

Geri
Yukarı