GTA V Online Bıktıran Hileciler

siresatt

Hectopat
GTA Online'de nasıl bir olaysa soygunun içine bile dahil olup oyunu kapattıran hileciler var. Adamla aynı serverde değiliz arkadaş değiliz oyunumuza joinleyip oyunu kapatıyor komple oynanmaz bir hal alıyor, bununla başka karşılaşan var mı? Artık IP'den mi buluyor nasıl oluyor bilmem sürekli oynumuza join edip oyunu kapatıyor. Küfür etmekten yoruldum artık.

Arkadaşlarınızla özel girebileceğiniz server kuruluyordu diye biliyorum. Öyle yapın kafanız rahat olsun. Ona da geliyorsa helal olsun.

GTA Online'de nasıl bir olaysa soygunun içine bile dahil olup oyunu kapattıran hileciler var. Adamla aynı serverde değiliz arkadaş değiliz oyunumuza joinleyip oyunu kapatıyor komple oynanmaz bir hal alıyor, bununla başka karşılaşan var mı? Artık IP'den mi buluyor nasıl oluyor bilmem sürekli oynumuza join edip oyunu kapatıyor. Küfür etmekten yoruldum artık.

1621120015364.png

Tek çözüm.

Public servere girin.
Ondan sonra görev yöneticisinden performansa girin
Kaynak izleyicisini aça tıklayın.
GTA 5'i askıya alın ve 10-15 saniye bekleyin.
Sonra askıya almayı kaldır.
Artık tek kişilik public serverdesiniz arkadaşlarınızı davet edip oynayabilirsiniz.

İnvite only serverda bunkere falan girilmiyordu sanırım.

Bir keresinde bir hileci public server'da superman kıyafeti giyip içimde bisiklet spawn edip su fışkiyesinden ateş fışkırtarak havaya uçurmuştu... Az sövmedim. Ayrıca arkadaşımla aynı anda oyunumuzu çökerten hileciye de denk gelmiştik. Hatta ve hatta bir kez bir hileci arkadaşımın haritada yatı olduğunu göstermişti. Bizde gitmiştik malum yatımız yoktu. Yata helikopter ile indik fakat içine giremiyorduk. Sonra sahilden bizi hileci snipelamaya başlamıştı. Bazen passive mode bile durduramıyor bu hilecileri etrafınızdaki araçları bile patlatıp öldürebiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı