GTA V Online düzgün açılmıyor ve oyun kapanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yek233

Centipat
Daha fazla  
Normalde GTA 5 Online'ye girerken, asla normal şekilde girmiyordu. Normal ev interneti ile serverlar dolu hatası veriyordu. Telefonumdan internet çekip girdim, daha sonra telefondan verdiğim interneti kapattığım zaman normal ev internetimle girebiliyordu. Açılması ise 3 dakika falan bile sürmüyordu. Bugün arkadaşımla oynarken bir anda "initializing" tarzından bir şey söyledi sonra "downloading" yazısına dönüştü. Arkadaşımda bana da geldi, ban yemiş olabiliriz deyip çıkmamızı söyledi. Bu olaydan dolayı mı oldu bilmiyorum ama, artık GTA 5 Online'ye girerken çok zor giriyor. 15 dakika bekledim, hala açılmadı. Şimdi ise hala açılmasını bekliyorum. Üstelik quit yani çıkış yapmaya çalıştığımda çıkış bile yapamıyorum. Bilgisayarı aç kapa yapmak zorunda kalıyorum. Bu sorun, arkadaşımda yok fakat bende var. Ayrıca sistem özellikleri ise GTA 5'i normal-high ayarlarda oynatacak şekildedir. Peki neden artık GTA 5 Online'ye giremiyor olabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Rockstar serverları zaten çok sıkıntılı on yıllık oyun olduğu için serverları da umursamıyorlar böyle sıkıntılar her oyuncu yaşıyor arada bir.

Hocam Rockstar serverları zaten çok sıkıntılı on yıllık oyun olduğu için serverları da umursamıyorlar böyle sıkıntılar her oyuncu yaşıyor arada bir.
Hocam sabahten beri 5-6 defa tekrar denedim, her seferinde arkadaş giriyor fakat ben giremiyorum. Bunun serverden öte bir olayı var bence.

Private only veya Friends only serverlarda oynayın. Mod bağımlıları ve kendilerini sihirbaz sanan, ellerinde ki muzları yerken oyun oynayan kitle yüzünden serverlar çöküyor.
Hocam serverları nasıl seçeceğim veya dediğiniz gibi filtreleyeceğim? Üstelik çöken serverlerin ikidir arkadaşıma denk gelmeyip bana denk gelmesi normal mi?

Hocam serverları nasıl seçeceğim veya dediğiniz gibi filtreleyeceğim? Üstelik çöken serverlerin ikidir arkadaşıma denk gelmeyip bana denk gelmesi normal mi?
Herkesin başına gelen bir durum. Öncelikle Story moda gir. Daha sonra esc tuşuna basıp online tıkla. Orada find new session dedikten sonra, public hariç herhangi bir server seçebilirsin. Kapatmaya çalıştığın zaman kapanmıyorsa ctrl+shift+esc ile görev yöneticisini açıp Grand Theft Auto V i delete ile kapayabilirsin. Bilgisayarı kapayıp açmana gerek yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı