GTA V Online Girmiyor

P8Biscuit

Hectopat
Daha fazla  
Online girmeye çalıştığımda "You are attempting to access GTA online servers with an altered version of the game" hatasını alıyorum. İnternetten soruna baktım
dinput8.dll dosyasını oyunun kurulu olduğu klasörden silin diyorlar. ben de sildim fakat şimdi de "ERR_GEN_INVALID Corrupt game data" hatasını alıyorum. OpenIV yüklü
Fakat sadece bir tane araba yaması yapmıştım geri kaldırdım. ASI Loaderi, OPENIV. ASI dosyalarını falan hepsini kaldırdım. Fakat sorun hala aynı. dinput8.dll dosyasını geri yüklediğimde oyun açılıyor ama online yine giremiyorum. Çözüm önerisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
@P8Biscuit Hiç bilmiyorum ban durumunu. Ben "dinput8" adındaki dll dosyasını kopyaladım ve silerken yerine koydum. Risk almaya değmez. 3 adet dosya atılıyor ve küçük boyutlular. İlk defa bugün kullandım bunu da. 2. girişime bu sorun çıktı. İlk seferde uçuruldum sanmıştım ama sonradan sunucu durumundan anladım olayı. Online girmeyince ban atılmaması lazım sonuçta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı