GTA V Online Girmiyor

P8Biscuit

Hectopat
Daha fazla  
Online girmeye çalıştığımda "You are attempting to access GTA online servers with an altered version of the game" hatasını alıyorum. İnternetten soruna baktım
dinput8.dll dosyasını oyunun kurulu olduğu klasörden silin diyorlar. ben de sildim fakat şimdi de "ERR_GEN_INVALID Corrupt game data" hatasını alıyorum. OpenIV yüklü
Fakat sadece bir tane araba yaması yapmıştım geri kaldırdım. ASI Loaderi, OPENIV. ASI dosyalarını falan hepsini kaldırdım. Fakat sorun hala aynı. dinput8.dll dosyasını geri yüklediğimde oyun açılıyor ama online yine giremiyorum. Çözüm önerisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyununuz orijinal değil mi? Oyun güncellemesi var ise yapın. Oyun ile ilgili herhangi bir yama yapmış olmalısınız, tüm hepsini kaldırın ve ilk haline dönsün. Sonrasında oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Yapamayı geri kaldırdım demişsiniz fakat bir şeyler yanlış yapılmış.

ScriptHook ve Native trainer kurmuştum onlarıda kaldırdım openiv hala bilgisayarda kurulu fakat gta v e müdahale edecek bi durumu yok. Şimdi oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruluyorum.

Ben de single için trainer kurdum bugün, tam para kazandım, oyuna tekrar gireyim dediğimde olmadı. Bir an ban yedim sandım. Sunucu durumuna bakarsanız, sunucular iptal şu anda. Yakın zamanda düzelir diye düşünüyorum. Sadece sizlik bir durum değil.
Native Trainer sadece single da çalışıyor diye biliyorum. Online geçince kendisi otomatik kapanıyormuş. Eğer ban yiyebileceğim bi durum varsa söyleyin kurmayayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı