GTA V Online hala girilir mi?

alperenht

Decapat
Daha fazla  
Online'da hileler normal oyunculara ban atıyormuş gibi bir muhabbet var. İnvite only ya da friends serverinde girilir mi? Online yoksa artık bitti mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online'da hileler normal oyunculara ban atıyormuş gibi bir muhabbet var. İnvite only ya da friends serverinde girilir mi? Online yoksa artık bitti mi?

GTA 5 Online mükemmel derecede iyi bir hile korumasına sahip yok böyle koruma(!) oynamak için hala girilir ama hile ile karşılaşma oranınız %200 bahsettiğiniz olay güvenlik duvarı kapalı olan oyunculara uzak bağlantı ile erişip ban attıkları yönünde iyi bir korumanız varsa sorun olmaz zaten tek başınıza veya arkadaşlar özel sezonda oynuycaksanız sorun olmaz.

Gerçekten hile kullananlar çok fazla onlar bile ban yemezken kullanmadığın halde yiyeceğini sanmam.Bu hileciler yüzünden oyundan attığı da çok oluyor ya da kasıyor.Yine de böyle oyunlar global oynanırken daha zevkli bence.Ama kalabalık arkadaş grubuyla da girilebilir çok da keyifli olur.

Online'da kaliteli hile kullanan bir oyuncu eğer trollemek isterse session fark etmeksizin rahat vermez size. Kimseye bulaşmadan oynayacaksanız invite only girin derim. Ben sırf bu yüzden hile kullanmak durumunda kalıyorum.

Ben şahsen arkadaşlarımla beraber yazın her gün zevk alarak oynamıştım(sadece online oynadım ve 360 saat oynama sürem var) Tek başına gta online oynamanı önermem zevk alamazsın ve arkadaşlarınla girceksen only friend olarak oyna privite sunucularda çok hile var.
Belli bir süre sonra oyunda en çok sıkıntı yaşayacağın şey para olcak ve bunu çözmek için hileye başvurma hem makinene yazık hemde hesabına
Onun yerine glicht li bir şekilde heist yaparak kolay bir şekilde büyük mevlalar kazanabilirsin
Sana son tavsiyem cayo perico heistını glichli bir şekildr yaparak para kazanman.

Ben şahsen arkadaşlarımla beraber yazın her gün zevk alarak oynamıştım(sadece Online oynadım ve 360 saat oynama sürem var) tek başına GTA Online oynamanı önermem zevk alamazsın ve arkadaşlarınla girceksen only friend olarak oyna privite sunucularda çok hile var.
Belli bir süre sonra oyunda en çok sıkıntı yaşayacağın şey para olacak ve bunu çözmek için hileye başvurma hem makinene yazık hem de hesabına.
Onun yerine glichtli bir şekilde heist yaparak kolay bir şekilde büyük mevlalar kazanabilirsin.
Sana son tavsiyem Cayo Perico Heist'ını glichli bir şekildr yaparak para kazanman.

Yok para var zaten 400 saatim var Online da eski oyuncuyum da baya uzun bir süredir bırakmıştım arkadaşlarla tekrar başlasak mı dedik de o ban atan hileler endişeye düşürdü bir beni.

GTA 5 Online mükemmel derecede iyi bir hile korumasına sahip yok böyle koruma(!) oynamak için hala girilir ama hile ile karşılaşma oranınız %200 bahsettiğiniz olay güvenlik duvarı kapalı olan oyunculara uzak bağlantı ile erişip ban attıkları yönünde iyi bir korumanız varsa sorun olmaz zaten tek başınıza veya arkadaşlar özel sezonda oynuycaksanız sorun olmaz.

İnvite only session da sıkıntı olmaz mı yani?

Yok para var zaten 400 saatim var Online da eski oyuncuyum da bayağı uzun bir süredir bırakmıştım arkadaşlarla tekrar başlasak mı dedik de o ban atan hileler endişeye düşürdü bir beni.

Hayır biz arkadaş ile hep öyle giriyoruz sorun olmuyor.

Yok para var zaten 400 saatim var Online da eski oyuncuyum da baya uzun bir süredir bırakmıştım arkadaşlarla tekrar başlasak mı dedik de o ban atan hileler endişeye düşürdü bir beni.

O dediğin olay bir sıralar Rockstar ın güvenlik sorunlarından kaynaklı bir sorundu fixleneli baya oldu

Geri
Yukarı